Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám rávenni a barátomat, hogy sportoljon?

Figyelt kérdés
Jó a kapcsolatunk, de egyre jobban zavar, hogy nincs szép, izmos felsőteste. Most még fiatal, de ahogy öregszünk, egyre nehezebb lesz karbantartania magát, és ha már most nem tesz érte semmit, nem tudom, mi lesz később. Nagyon lehangol az izmok hiánya. Próbáltam elhívni, hogy edzen velem, de nem érdekli a dolog. Erőltetni nem szeretném, és attól is félek, hogy megsértem. Mit tegyek? Én 27/L ő 28/F
2014. nov. 23. 15:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Szépen felépített szakító szöveg.
2014. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

szerintem egy kapcsolat akkor sikeres ha tudják egymást ösztönözni, ehhez kell, hogy őszinte legyen, ami sokszor sértő.

Én se úgy gondoltam, hogy bántsa eg szándékosan, meg követelőzzön.

Elég ha az igazat elmondja, és ez bizony fájni fog neki, de normális esetben ösztönözni fogja.

Aki meg azt mondja, hogy emiatt szakítana az szerintem rögvest lője agyon magát.

2014. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Akkor fordítsd meg mi lenne ha a fiú mondaná ugyanezt.Még a válókereset is repülne meg a tányér meg minden.
2014. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... azért furcsa lehet ez a kapcsolat. És ha várandós leszel meg megmarad egy két kiló és a párod ugyanezt fogja mondani? Biztos nem esne jól.
2014. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

De most nem fordított a helyzet. Majd ha az lesz, akkor azt kérdezem, h a pasim szeretné h lefogyjak, mit tegyek, és majd jönnek a válaszok, hogy fogyjak le. :/


Azt hiszem, a terhesség esetén felszaladó kilók érthetőek, de mivel egy férfi nem lehet terhes, szeretném tudni, nekik mi a mentségük.

2014. nov. 23. 15:31
 16/30 anonim ***** válasza:

Furcsa gondolkodásod van felnőtt nő létedre. Mi a mentségük...? egy kapcsolatban mentségeket keresni..

Talán dolgozik és fáradt? vagy bármi..?

2014. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Mentséget keresni a felszaladó kilókra. Munka, fáradtság = kifogás.
2014. nov. 23. 15:34
 18/30 anonim ***** válasza:
81%

én felnőtt férfi vagyok mégis egyetértek vele.

MIért kell általánosítani, azért mert a népesség egy bizonyos rétege ilyen kényes nyápic emberke, hogy ilyeneken megsértődik ahelyett, hogy elgondolkodna rajta, hogy talán igaza van, és egy kis mozgát jót fog tenni nem csak a külsömnek, hanem az egészségemnek és önbizalmamnak is, nosza akkor mia a manóért ne hallgatnék rá.

Szerintem ez lenne az értelmes gondolkodás, persze tudom hogy sokan vannak a másik típusból, akok inkább rinyálnak.


Nyilván itt nem az az elvárás, hogy testépítő legyen, vagy hogy ennek szentelje a fél életét, de annyit megtehetne a szerelme kedvéért hogy hetente 2x elmegy edzeni egyet, ami ráadásul ponthogy neki tenni jót, nemi s a szerelmének.


aki máshogy gondolkodik az a rinyáls típusba tartozik, velük meg kár foglalkozni, mert mindig a kifogás, magyarázkodás megy.

2014. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Heti két edzéstől nem lesznek kockáid...ahhoz jóval több energiabefektetés kell.

Itt nem az egészséges oldalán van a hangsúly a mozgásnak, hanem hogy konkrét izmos kockái legyenek.

2014. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

a semminél a heti 2 is jobb, az összkép javulna, de ő annyira se hajlandó, mert lusta .

Mondom kár veletek vitatkozni, nem értem miért válaszolok

2014. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!