Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám rávenni a barátomat, hogy sportoljon?

Figyelt kérdés
Jó a kapcsolatunk, de egyre jobban zavar, hogy nincs szép, izmos felsőteste. Most még fiatal, de ahogy öregszünk, egyre nehezebb lesz karbantartania magát, és ha már most nem tesz érte semmit, nem tudom, mi lesz később. Nagyon lehangol az izmok hiánya. Próbáltam elhívni, hogy edzen velem, de nem érdekli a dolog. Erőltetni nem szeretném, és attól is félek, hogy megsértem. Mit tegyek? Én 27/L ő 28/F
2014. nov. 23. 15:05
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Szerintem heti két edzés elég lenne, ha a táplálkozásra is odafigyelne. Nem kifejezetten kockákat szeretnék, de legalább valami tónust.
2014. nov. 23. 15:50
 22/30 anonim ***** válasza:

#18: Tipikus sportoló mentalitást szimatolok, amikor el sem tudod képzelni, hogy valaki másként látja. Egyáltalán miért kellene mindenkinek sportolni, edzeni, ha egyszer nem esik neki jól és nem akar? Nyilván ha akarna, edzene, sportolna. Ilyenkor mindig jönnek a sportolók és fölényesen játsszák az agyukat, ahogy Te is.

Nem rinyálás. Csak megesik, hogy rá akarják emberekre erőltetni, amit nem akarnak, így nyilván nem változtatni akarnak, hiszen nincs miért.


Engem sosem tudna motiválni, ha más kérné tőlem... csak akkor menne, ha magamtól jönne. A kényszert mindennél jobban gyűlölöm.

2014. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
90%

eléggé melléfogtál.

22 éves koromig én is ilyen voltam, gondoltam úgysem tudok elhízni, minek sportoljak, addig konkrétan semmit nem sportoltam, tesi órát is próbáltam elbliccelni.

Aztán volt egy év amikor mindenbe belefogtam, kettlebell, trx, konditerem.

Azóta már csak néha elmegyek szabadtéri kondiparkba,, kicsit edzek.


A lényeg, hogy sokkal jobban érzi magát az ember tőle, és jobban is néz ki.


Szóval nem vagyok az a tipikus sportló, cask tisztában vagyok azzal, hogy akik elutasítják a sportot, azok miért teszik, átérzem mert én is olyan voltam, és igen én is rinyálós voltam, és az ilyen emberek mind azok.


nagyon sokat javít az életminőségen. dehát ez nem az én dolgom, csak az zavart hogy a kérdezőt bántjátok, bár igaz hogy kicsit önző módon, de végülis jót aakr a párjának.

2014. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
39%
és amikor összejöttek ez nem zavarta? azért elég fura, hogy két év után már élesztgetni kell a lángot.. mi lesz itt 10 év múlva?
2014. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha a pasik többsége úgy gondolkodna, mint te, akkor szülés után nagyon sok párkapcoslat szakítással végződne, amikor a test megváltozik.
2014. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
93%

sporotolás egy fajta életstilus, ha nem akarja , ne eröltesd neki , csak még jobban rühelni fogja , semmi akarat,elszántság nincs , nincs mit ez ellen tenni , mond neki igy a szemébe h szereted meg minden ugy ahogy van , csak szeretnéd simizni ahogy a bipesze szépen kivan dolgozva és azt simizni érezni milyen kemény :D ,

az h " fáradt" azt nem hiszem el , egyszerüen ilyentől agyf.szt kapok

5x12 orát dolgozok a héten fizikai melot mégis heti 2x ( de összesen heti 4x megyek kondiba ) felkelek 6:45kor reggel 8kor kondiba vagyok és beérek a 11 müszakba azt este végzek ,lenne erőm hancurozni is


ez szimpla elszántság , akarat

2014. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogató, értelmes kommenteket! Kedves utolsó, magam is így gondolom, erőltetni, kényszeríteni, megsérteni nem szeretném, a cél ezek nélkül felébreszteni benne a testmozgás iránti igényt.


16:40 Felhívnám a szíves figyelmed, hogy a kapcsolatok egy jelentős része elromlik a gyerek születése után. A statisztikák szerint 1000 házasságból 562 válással végződik. Szóval ja. Épp ezt próbálom megelőzni. :/

2014. nov. 23. 18:29
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
De te nem a testmozgás iránti igényt akarod felébreszteni benne, hanem izmosabb pasit akarsz, azt írtad! Ergo te gyúrni küldenéd gondolom, nem futni. Pont lexarnád, hogy eljár-e sportolni, ha valami genetikailag izmos adonisz férfiteste volna, szóval nem kell már itt utólag szépítened a történeted, hogy egészséges életmód, meg sport öröme blablabla...:)
2014. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Ki szépíti itt a történetet?? Úristen. Hozzáköltesz egy szavamhoz négy másikat, majd közlöd, hogy álszent vagyok? Álljon már meg a menet.

A kondi is testmozgás, én erről beszélek, nem másról.

2014. nov. 23. 21:14
 30/30 anonim ***** válasza:
Hogy mit tegyél? FOGADD EL! Ha neked ez ennyire fontos, akkor bizony keresni kell egy olyan pasit, akinek szintén ugyanolyan fontos a sport és a szép test, mint Neked. Én 3 éves korom óta gyakorlatilag folyamatosan sportolok valamit, engem úgy neveltek, hogy az életem része legyen a sport. A férjem nem volt ilyen szerencsés, az ő szülei a sportban a feleslegesen kiáramló pénzt látták, őt nem nevelték arra, hogy a sport fontos. Veszettül kínlódik, mert el van zsírosodva (óvatos becslés szerint is 20 kiló fölösleget cipel magán), imád enni, és tudja, hogy kellene sportolni, de felnőttként már nehéz "megnevelődni" ilyen téren. Tudod, a szokásos kifogások, amiktől mi, sportolók a falnak megyünk. "Fáradt vagyok, dehát így is fáj mindenem, nincs nekem erre időm, dehát a munkahelyemen egész nap rohangálok, stb." És nem tudom neki megmagyarázni, hogy bármilyen paradoxnak tűnik, ha ő is mozogna, kevésbé lenne fáradt, kevésbé fájna mindene, jobban aludna, és ha arra van ideje, hogy a számítógép előtt üljön, akkor arra is lenne, hogy eljöjjön velem úszni. Minden héten felajánlom, hogy elkísérhet az uszodába. De ha nem akar, hát nem jön. Nem örülök, de elfogadom. Te sem nagyon tehetsz mást.
2014. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!