Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság hol lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol lehet ismerkedni olyan pasikkal, akikkel működhetne is a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Pl közös hobbink lenne. Meg amúgy felfogásban is hasonló. Én úgy gondolom, hogy a fiatalok számára kevés terep létezik az ismerkedésre: a diszkó, de ott nem lehet komoly kapcsolatra lelni. A másik lehetőség a suli, meg a munkahely lehet. De a mi csoportunkban pl kevés fiú van. Szóval, mit ajánlanátok? A net meg ugye rizikós...

2014. nov. 23. 17:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ok. Csak, azért a megfelelő hely, biztosítja, hogy legalább egy dolog közös legyen bennünk. Nincs is rosszabb annál, amikor két emberben semmi közös nincs és unják egymást.
2014. nov. 23. 17:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha csaj léttedre,nem tudsz egy pasit szerezni,akkor komoly gondok vannak-.-
2014. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudok csaj léttemre, két t-vel. Mert nekem nem mindegy, hogy kivel járok. Nyilván volt, akit érdekeltem, csak az engem nem.
2014. nov. 23. 18:08
 14/15 Kurtz Bickle ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy valamirevaló férfi viszolyog a "pasi" jelzőtől. Az a helyzet, hogy én is hasonló problémával küzdök - jó, nem küzdök, de fennáll ez a helyzet - és én is csak az ilyen "filmklub, könyvtár, akárhol" közhelyeket kaptam tanácsnak. Azt kell mondjam, hogy így "irányítottan" szinte lehetetlen ismerkedni. Most, ha engem érdekel Shakespeare, szeretek gitározgatni, írni, sétálni, az élet dolgairól gondolkodni meg ilyenek, akkor mégis mit kezdjek? Csak mert Willhez fűződő hódolatom jeléül elmentem az "Utazó olvasó" c. kiállításra, de csak nyugdíjasok voltak. A könyvtárakban meg úgy érzem magam, mint egy temetőben. Szóval ez ezzel a hozzáállással megoldhatatlan.
2014. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is próbálok ismerkedni, akár csak barátság céljából is. A disco nem feltétlen hülyeség..minden eszembe jutott már..hogy beülök egy könyvtárba, hogy lemegyek kocogni és talán valakivel megismerkedem, de ez nem így működik:D szóval ha van ötlet írjatok:) 22f
2014. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!