Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felhaborodasom?

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk egyutt. A napokban tudtam meg hogy mikor ismerkedtunk neki meg ott volt egy masik no. aki meg mindig keresi ot. Mondtam neki hogy vegye le az egyedulallosagit fbn es irja meg a nonek van vkije. Erre azt mondta a baratom neki nem szamit a no de nem akarja megbantani. En erre kiborultam.
2014. nov. 23. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, jogos. szerintem tisztáznotok kéne ezt a dolgot.

25F

2014. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Ezt már magától meg kellett volna tennie. Már ami azt illeti, hogy lerázni a csajt, ha veled van együtt. Nem tette meg? ?eg nem akarja megbántani a másikat? Nekem ez gyanús
2014. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jogos, bár szerintem ha ezt mondanod kell és neki nem egyértelmű, akkor ott baj van. vigyázz a sráccal. amúgy attól még lehet, hogy szeret és nem érdekli a másik nő, csak tényleg nem akarja megbántani. ezt is el tudom képzelni. ebben az esetben talán legyél kicsit türelmes.
2014. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jogos. Amúgy miért nincsenek ők együtt? Gondolom van valami egyikük részéről, ha egy kapcsolat megbántaná a csajt...

27L

2014. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy attol a notol semmi komolyat nem akart. Nem tudta elkepzelni. Meg ot maskepp kezelte. Inkabb csak szex resze erdekelte. Velem meg kapcsolatot akar. Bemutatott otthon stb... ebben nem ketelkedek. Megertem ha a nonek rosszul esne de kinek nem? Tul kellene lepnie neki. Parom azt mondta hogy tobbszor is irta neki hogy nem akar tole tobbet semmit. De nem fogja fel a no.
2014. nov. 23. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Kicsit ismerős a szitu. Volt barátommal volt hasonló helyzet... Egyszer meg is kérdeztem tőle, hogy ha kettőnk közül valakit meg kell bántania, az miért én vagyok, akit (állítólag) szeret?! Persze nem tudott rá válasolni.

2014. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem meg nemreg mondta hogy nem szerelmes belem. Ugy mondta, kedvellek, szeretlek. Es o mondta ki eloszor. Utana meg letagadta. Ezt sem ertem... nem hinnem hogy lennenek olyan erzesei a lany irant. De azt sem hogy miert nekem kell szenvednem emiatt. En azt is megkerdeztem tole hogy ha elottem 2 hettel meg hozza jart at szexelni miert kezdett ki velem? Erre azt mondta. Mar elege van az olyan nokbol. Komolyat akar. Meg azt is mondta hogy nem akarja megbantani a lanyt azzal hogy engem valasztott.
2014. nov. 23. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor akar egy lakótársat, de azért a másikat is megtartja rosszabb napokra?

Amúgy lefekszik veled? Mert a volt barátom velem nem igazán akart... Nem is éreztem, hogy kívánna egyáltalán.

2014. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hinnem. Mert akkor nem mondta volna hogy irt a csaj neki. Velem folyton csinalja. Es folyton kivanja a szexet.
2014. nov. 23. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!