Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Megéri?

Figyelt kérdés

Csak szimlán. Ha tudod, hogy az illető Angliában él, te meg itt magyarországon, és csak 13 hónap múlva tudna véglegesen visszajönni, belemennél a kapcsolatba?


Egyéb megoldási opciók nem játszanak.



2014. nov. 23. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, biztosan nem, egyáltalán nem éri meg

Várni várhatsz de bele fogsz halni, úgy hogy el kell felejtsd, akár mennyire is szereted az illetőt vagy vársz rá, ez nem a te "vonatod", hagyd elmenni, magyarországon lévő lányt keress, ne ennyire külföldit.

Remélem segíthettem.

2014. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen helyzetem, teljesen tönkrement a végére.
2014. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm és barátom között pont ez van, lány jól keres kint, így volt hogy ő fizette a barátim költségeit, illetve ő jött haza néhány napra.

Barátom egyetemista, így ideje is talán több volt, bár keményen kellett tanulnia.

Lényeg a lényeg, azért néha 1-1 hetet össze lehet hozni, és máris jobban kilehet bírni.

Ők igen bírják, nyáron volt kint a barátom egy 1,5 hónapot, az elég sok volt, most pedig szintén kiment negyed év után, most 1,5 hetet lesznek együtt. Utána már csak februárban találkoznak, de addigra végleg kiköltözik ő is


Szóval igen, nekik sikerült 1,5 évet is átvészelni :)

2014. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint nem az én barátnőm bocsi csak gyorsan gépeltem
2014. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a 13 hónapos dolgot. Ha Angliában van, feltételezem, nem rosszul keres, miért nem viszi ki magához a csajt?
2014. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert nem dolgozni megy ki, hanem tanul!
2014. nov. 24. 23:39
 7/7 Kim Bo Mao ***** válasza:
13 hónap alatt ha tud hazalátogatni akkor szerintem simán megéri, főleg, hogy fix, hogy utána végleg visszajön, a lényeg, hogy rendszeresen tartsák a kapcsolatot, számoljanak be a gondolataikról/történésekről, hogy együtt "változzanak", ne külön.
2014. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!