Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Mitévő legyek? Ki fogunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mitévő legyek? Ki fogunk békülni?

Figyelt kérdés

A barátom az utóbbi időben nem foglalkozott velem egyáltalán, ezt zokon vettem és lett egy nagy veszekedés belőle. Azt érzem, hogy csak akkor vagyok jó, ha szexelni akar és ennyi, ő meg panaszkodott, hogy elege van, hogy nincs szex és hogy nekem semmi sem jó. Ebből kifolyólag mivel nincs szex, így xarik a fejemre.

Tegnap összepakoltam (együtt laktunk) és hazajöttem a szüleimhez, őt nem érdekelte, csak nézett, nem szólt semmi csak annyit hogy nem muszáj mennem, mert a műszakolás miatt úgysem találkoznánk... De én mégis eljöttem, sírva, némán.


Azóta nem beszéltünk egyáltalán, nem hív, nem ír, én meg nagyon szenvedek. Ma is ahogy elmentem a lakás előtt, nagyon fájt, mert legszívesebben hazamentem volna hozzá, de nem mehetek így...


Mit tegyek? :'(


2014. nov. 24. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg felhívhatnád.
2014. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebből, amit írsz sajna tényleg az látszik, hogy lesz*r téged, csak a saját érdekeit nézi :( Sajnálom. Még ha nem is kimondottan érzelgős típus, nem mondja napi 10x, hogy szeretlek, nem bújós, lelkizős, stb, de ha szeret, akkor megtalálja a módját, hogy azt kifejezze. Ez, hogy megsértődik, mert te nem fekszel le vele, és nem megbeszélni akarja, hogy miért nem, hanem hagyja, hogy szó nélkül elmenj, ez azt mutatja, hogy nem érdekled már. :( Persze lehet, hogy egy hét eltelik és észbe kap, hogy szeret és hiányzol neki, és visszakönyörgi magát. Reméljük így lesz :)

Amúgy mióta is vagytok együtt? Ha már sok éves kapcsolat, több az esély, hogy észbe kap. Szerintem.

2014. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 éves kapcsolat
2014. nov. 24. 17:28
 4/4 anonim válasza:
Nagyon makacs a barátod!Nem tudom mennyire gondolkoztál vele a közös jövőn,de ha ilyen marad akkor nem lesztek túl sokat együtt!Nagy felelőtlenség csak így fogni és elengedni a barátnőjét.Még ha vissza is könyörgi magát egy hét múlva.Szerintem gondold át és mond meg neki,hogy erről a szokásáról szokjon le!
2014. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!