Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sógor nővel kínos szituáció,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sógor nővel kínos szituáció, tényleg én értettem félre?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap beszélgetünk el mondtunk sok mindent egymásnak.

Mondta hogy sex közbe gyors a párja, én is el mondtam mit csináltam a csajommal.

Kérdeztem tőle hogy mi az esete , barna haj, zöld szem, kicsit mackos,legyen nála magasabb.

Érdekes pont ilyen vagyok , kérdeztem milyen vagyok mondta "Jó vagy , vonzó férfi".

Kérdezte ő is hogy milyen mondtam " Csinos, szép barna szemű , jó testű" Ő erre tényleg?


Mai nap megint csak beszélgettünk.

A lába az én lábamhoz simult , meg kérdeztem van e olyan akihez vonzódsz.

Mondta igen és neked? Mondtam igen , kérdeztem milyen a haja.

"barna" , kérdezte ő is mondtam fekete, kérdeztem a szeme színét "zöld" , ő is meg kérdezte "barna".

Meg kérdezte ugye nem arra célzol mert nekem és neked is van valakink. Neki családja van 3pici gyermek, nekem csak pajti kapcsolatom van.

Mondta nagyon félre értettem valamit mert ő csak " barátilag vonzódik hozzám".



2014. nov. 25. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én nem fogom végigolvasni, de az asszony hugát nagyon el akarom kapni.
2014. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán máskor ne beszélgess ilyenekről a sógornőddel.

Tabu.

Érted?

2014. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

xD ilyenek ezek a sógornők... én is azt hittem hogy ki akar kezdeni velem, aztán persze hogy félre értettem.

Tudod csak kell egy játékszer nekik :D

2014. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Naná, majd nyíltan megmondja, mit akar! Nem adhat adut a kezedbe. Erre nem gondoltál? Egy nőt meg kell hódítani, még ha bejössz is neki. Ha párja van, úgy kell meghódítani, hogy ki tudjon magyarázkodni lebukás esetén, azaz rád tudja kenni a dolgot.
2014. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus Ti így beszélgettek? :D basszus mint az általánosba.
2014. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval akar valamit csak fél?
2014. nov. 26. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!