Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Első nagy szerelem,hosszú kapcsolat(3év +). Nagyon szeretem,ő is engem. Az utóbbi időben viszont nagyon nem törődött velem. Sokszor megmondtam neki szépen,hogy ez így nem igazán jó és célravezető.


Szakítás lett a vége. Egyszerűen nem tudom lezárni ezt magamba. Én nagyon szeretem,mindig küzdenék érte,bármikor,de vannak dolgok amin csak ő tudott volna alakítani,de neki esze ágába sem volt....


2014. nov. 26. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
hát igen ha ő nem teszi bele a részét akkor nem igen lehet mit kezdeni. azért PÁRkapcsolat. nekem is volt hasonló ismerkedésem. hát selejtek, mert ha nem akarja miért nem lép ki, ha akarja, miért nem csinálja? szerintem békélj meg a helyzettel mert ezzel nem érdemes foglalkozni, nem rajtad múlt.
2014. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy nem rajtam múlott,és nincs mit tenni. Csak olyan nehéz ezt megbántódás,megalázottság érzés nélkül lenyelni....ennyit sem érdemeltem meg,hogy közölje nem akarja tovább,vagy valami.....ha meg rákérdeztem,akkor persze jött a szokásos én vagyok hülye,és de kellek szöveg. "Kellek".Csak épp a viselkedésével nem mutatta ezt ki kicsit sem. Még én voltam leszidva,hogy felhozom a problémákat...

Nem azt mondom,én tökéletes voltam,de tudom hogy voltam annyira egyenes,hogy megérdemeltem volna ezt fordítva is....

2014. nov. 26. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
teljesen megértelek. de nem is kell elfojtanod az érzéseidet. elemezd végig az egészet, szűrd le a tanulságokat és a következő alkalomnál jobb lesz. gondolkodj hosszabb távra az talán segíthet. nehéz az biztos de te is nyertél azzal, hogy vesztettél egy selejt, link, 0 embert aki nem érdemelt meg.
2014. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy túl vagyunk egypár szétmenésen már...az első ilyennél egyből dobnom kelett volna. Így három év után viszont baromi nehéz elengedni,főleg hogy együtt is éltünk. Nagyon üres az életem nélküle,de vele se jó. A z biztos,hogy most eltűnök az életéből,és ha még kellek majd neki,akkor keményen megdolgozhat értem. Sajnos nem látok megoldást...de ebből a válaszomból kiderül,én még várom őt a szívemmel,csak az eszemmel már rég nem....
2014. nov. 26. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is tegnap ért vége a 3 éves kapcsolatom. Olvasd el ha van időd, és kedved. Próbáld lazán felfogni a dolgokat. Nehéz, nekem is az, de erőt vettem magamon. Olvasd majd el. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Kitartást!

2014. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!