Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek egy fiúnak sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy fiúnak sem?

Figyelt kérdés
Nem a külsőmről van szó, mert rövidebb ideig jártam fiúkkal. Átlagos kinézetű vagyok. Viszont csak rossz tulajdonságaim vannak: csendes, túl megértő vagyok, és túl kedves is. 1-2 hónap után általában elhagynak olyan indokokkal hogy én túl jó vagyok. De volt olyan, aki csak úgy lelépett, többet nem keresett. 23 éves vagyok, és félek hogy többet már senkinek se fogok kelleni hosszú távra. Sokat gondoltam már az öngyilkosságra de nincs bátorságom megtenni, pedig senkinek se hiányoznék, és egy fabatkát sem ér az életem.
2014. nov. 26. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ok: rosszakkal ismerkedsz. Gondolom a hasonlóan jó és csendes srácok "szóba se jöhetnek" akikkel viszont összejösz: Izomtibi, Gyurma György, Béemwé Bálint viszont mindig ezt fogják csinálni
2014. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyere elviszlek randizni?! Azt majd látjuk mi lesz.
2014. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj zárdába.
2014. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Évekig dugnálak rendszeresen
2014. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is arról van itt szó, hogy te nem kellesz, hanem hogy neked nem jó semmi. Van itt ajánlat romantikára, szexre minden amit akarsz, de neked egyik se jó.


Ez a kérdés csak arra volt jó, hogy sajnáltasd magad.

2014. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne szomorkodj! ha budapesti vagy, szívesen megismernélek!

23F

2014. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nézz szét a barátok kategóriában!
2014. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privátot. Szívesen megismernélek.
2014. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!