Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan pasik, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan pasik, akiknek ez természetes?

Figyelt kérdés

Ha párkapcsolatokról van szó, mindig mindenhonnan azt hallom, hogy a fiúknak sok szabad teret kell hagyni, nem szabad őket faggatni, hagyni kell had bulizzanak, had éljék a saját életüket.

De olyan fiúk nincsenek akik, szívesen töltenek sok időt a barátnőjükkel, és nem azon rágódnak hogy most így szabad tér meg úgy szabad tér, nem kell őket faggatni mert természetesnek veszik, hogy mindent elmondanak a párjuknak, és szívesebben sétálgatnak velük, vagy néznek meg egy jó filmet, minthogy bulizzanak.


2014. nov. 26. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:

En ilyen vagyok.

A baratnommel egy az erdeklodesi korunk es a barati korunk is.

Bulizni is csak vele szeretek. Azert, mert a buliban szeretek ittasan erotikusam tancolni, es ha van baratnom, akkor csak vele csinalok ilyet. Igy nelkule unalmas a buli.

2014. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én amikor megismertem a párom minden időt vele akartam tölteni amit csak lehet. Egyszer 500km utaztam hogy egy órát vele legyek. Azóta is ő a mindenem és csak vele lennék mindig ha tehetném. Akinek szabd tér kell...igazából ne is értem...ez mit jelent...

Ha valakik eldöntik hogy holnaptól egymáshoz tartoztok akkor felelősek vagytok egymásért, a kapcsolatért. Persze van hogy nem mindig vannak együtt de arra törekednek hogy egymás mellett legyenek, hiszen szeretik egymást.

2014. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha 3-4 havi szinten egyszer megyek bulizni, akkor is haverokkal sörözni vagy ilyesmi akkor sokat mondtam.
2014. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok,de nem 16-17eves,mert szerintem Kerdező nem vagy meg 17se,ugye?
2014. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez butaságok hogy nincsenek olyan fiúk...de az tény hogy el kel engedni öket a barátjaikkal is!! (én inkább a barátnőmmel lennék mint, hogy bulizzak)
2014. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diszlájk válasza:
77%
Hej, néha az asszonyt is meg lehet unni, azért kell teret hagyni az embernek nem lehetünk állandóan egymás segglyukába állandóan erre szolgál ez a frappáns kis mondás meg arra, hogy nem köll nekünk hajcsár, mert sok nő hajcsár szakmát választotta.
2014. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy ilyen vagyok kerdezo. De lanyban is csak ilyen baratnoim voltak. Nem birom, ha ugy kell kihúzni mindent belőlük, meg a buli, csavargas fontosabb mindig, mint en. :-]
2014. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez csak attól függ jó e veled lenni ha jó én is veled lennék inkább ... ha meg nem akkor persze hogy kell a tér mert nem akarok veled lenni csak a sexre kellesz.
2014. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!