Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés
16 évig nem volt senkim. Megszoktam a magányt, ám közben lett pár "jelentkező", viszont egyikük iránt sem éreztem különösebb vonzódást. Általában csak olyan emberek tetszettek nekem, akiknek én nem.. Nemrég megismerkedtem egy sráccal, neki nyilvánvalóan bejövök, mondta is, nem csak egyszer. De annyira félek egyáltalán belekezdeni egy ilyen kapcsolatba. Azzal sem vagyok tisztába, hogy mit akarok tőle. Vágyom már egy társra, de mégsem.. Az illetővel még élőben nem volt alkalmam beszélni, találkozót beszéltünk, de elmaradt bizonyos okok miatt.. Nem repkednek még pillangók sem a gyomromban, de nem akarok kitolni a fiúval sem.. tanácstalan vagyok. Nem értem, hogy lehetek ennyire idétlen..
2010. jan. 30. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát.. figyelj. átérzem. én majdnem 16 voltam mikor az 1. barátom volt.. persze aadig is voltak jelentkezők, nem is olyan rosszak, de annyira paráltam, h inkább nem válaltam be kapcsolatot. nem tudtam h h is kell ezt csinálni. De egyszer csak az egyik anyit könyörgött egy randiért h már nem hagyhattam ki..és összejött nem is tudom vakmerő voltam .. és bejött. Próbálkozz és győzz nem veszíthetsz semmit.. a fiú túl éli könnyen nem úgy mint mi. 16/L
2010. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

azért annyira könnyen nem : )

am meg ne érezd magad idétlennek a másik csajok is ezt csinálják ha meg nem ezt akkor meg szórakoznak mármint a srácokkal tehát...

16/F : )

2010. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyan ez van, igaz én még csak 20 éves vagyok, de nem volt még egy komoly kapcsolatom se, pedig lehetett volna, ha meg annak indult én csesztem el, mert már megszoktam h egyedül vagyok és nem tudtam alkalmazkodni, változni.Ráadásul válogatós is vagyok a fiúk terén, meg nem igazán merek megbizni bennük mert csalódtam is már egy párszor...Én is nagyon szeretnék már vkit,de amikor meg ott volt akkor meg ugy éreztem h nem szeretném ezt a kapcsolatot

szerintem próbáld meg, tényleg nincs veszíteni

valód!Lehet hogy pont ő lesz az igazi:)Sok szerencsét!!

2010. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kateamstrong ***** válasza:
100%

Nekem egyszer nagyon tetszett egy fiú és mint kiderült én is bejöttem neki, ezért elhívtam bulizni. Eljött, de nem is foglalkozott Velem, másokkal volt szinte egész este. Nagyon szomorú lettem és a barátnőim rákérdeztek, hogy most még is miért csinálja ezt velem ha állítólag tetszem neki és a srác ekkor jött oda először hozzám az este folyamán, kimentünk beszélgetni és bevallotta, hogy azért nem lépett semmit, mert neki még soha nem volt a barátnője-19 éves volt.(=

És hogy mi köze ennek a te kérdésedhez, az, hogy legyél mindig nyitott valami újra, valami változás, bátran merj nyitni a felé a fiú felé és ha még sem jönne össze ne aggódj, mert egy nap eljön a te életedbe is az igazi.

Sok sikert neked! És ne feled nem minden kapcsolat kezdődik szerelem első látással, adj idöt magadnak hátha szerelmes leszel.

2010. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Végül is... egy próbát megér ez a találkozó, nem?:) Utána még mindig van időd dönteni, de amíg személyesen nem találkoztok, sosem tudod meg, hogy megvan-e a vonzódás, vagy legalább... valami. Nem hinném, hogy idétlen vagy, egyszerűen csak kivárod, amíg valaki olyat találsz, aki tényleg megmozgat benned valamit. Szerintem manapság ez inkább ritkaság:)
2010. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. febr. 2. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én 16évesvagyok és eddig csak 1 barátom volt..: )

jó-jó eddig is voltak jelentkezők de sose akartam elkötelezni magam inkább a haverok, csavargás, bulik érdekeltek..senkivel se tudtam úgy elképzelni hogy " húú én ezzel most össze akarok jönni " aztán találkoztam egy sráccal akitől senkitse akartam és láámm..szerelmes vagyok már 11hónapja..: )

szóval én csak azt tudom javasolni hogy bátran vágj bele az ilyenekbe..nem garantálom hogy mindegyik összejön de egy próbát csak megér..: )

2010. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

*semmit se

( előző vagyok csak nem tudok irni: DD )

2010. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!