Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a kapcsolattól. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just Happy 94 kérdése:

Félek a kapcsolattól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyi a helyzet, hogy ha nekem tetszik egy srác, és én is tetszem neki, akkor nem merek vele összejönni, mert félek a kapcsolattól, úgyhogy inkább lerázom. És ez már nem egyszer volt. Ha meg össze is jövök valakivel, akkor 1-1,5 hónap múlva szakítok, amikor már kezd komolyabbá válni a kapcsolat. Mit tegyek? Pedig szeretnék egy kapcsolatot, de nem megy... Kérlek normális válaszokat adjatok. Köszike
2009. nov. 16. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

dE Minek kérdezel itt ilyet? majd jönnek a ribancozók.

vagy jól esik ha az itteni apácák ribancoznak téged?

2009. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
talán azért, mert nem érdekelnek a ribancozók, és reménykedek, hogy valaki válaszol normálisan...
2009. nov. 16. 17:45
 3/10 kolosszus22 ***** válasza:
16%

Változz meg és hagyd abba gyerekes viselkedést, nőj fel.

Jobb tanácsot nem tudok adni.

22/F

2009. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Kedves első! Te nagyon bunkó paraszt vagy.


KEdves kérdező!

Én is hasonló helyzetben voltam régen :S Hány éves vagy egyébként? Lehet hogy még nem vagy felkészülve egy komoly kapcsolatra

2009. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
lehet h túlságosan rágörcsölsz arra h ez neked nem jó. Félsz h cslódsz persze ez benne van a pakliban de ne így állj hozzá mert akkor ez is fog bekövetkezni (ebbe az esetben te ezt megelőzöd, így óvod magad), de így a boldogságtól is elzárod magad próbálj nyitni és befogadni, elfogadni. Sok sikert :)
2009. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ja értem. Amúgy én fiú vagyok de énis így vagyok a lányokkal. Aki komolyan szeretne valamit attól megijedek. És kifogásokat keresek hogy miért nem lehet köztünk semmi. Vagy csak mindig azok jönnek akik már másnak nem kellenek és ezért nem akarok énse tőlük semmit amiért a többiek se. De majd ezen még gondolkodom.
2009. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
17:53 fogd már be kikérdezett mi? Nem hozzád szóltam.
2009. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat. amúgy 15 éves vagyok és persze lány.. =) megpróbálok nem nagyon rágörcsölni.
2009. nov. 16. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele 18 éves koromig! Hú nagyon szar volt... én egy hónapig se bírtam max pár napig.Aztán 18 évesen jött valaki és másfél éve vele vagyok.
2009. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, még gyerek vagy. Hidd el nekem ráér a kapcsolat 2- 3 év mulva.
2009. dec. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!