Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek egy kapcsolattól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek egy kapcsolattól? Miért mindenkiben csak a hibát látom?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és még soha nem volt tartós párkapcsolatom.el vagyok a fiukkal de mikor oda kerül a sor hogy komolyra fordulhatna,megijedek.Félek belemenni egy hosszútávú kapcsolatba pedig már nagyon vágyom rá.Mivel soha nem volt még barátom eléggé kiéltem már magam.nincs kedvem bulizni se egy normális kapcsolatra lenne szükségem.most is van kilátásba fiú de ismét megijedtem nem tudom milyen érzés együtt járni valakivel és félek belevágni.nem tehetek róla de szinte csak a hibákat látom másokban mit tehetek ellene?
2010. máj. 17. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

De irigyellek...de komolyan...!

Én meg azt kívánok,bárcsak csak a hibákat látnám az emberekben...

Én meg világ életemben komoly kapcsolatot akartam...

Most lett vége a 4 éves kapcsolatomnak...

Remélem, sose leszek szerelmes...

Egyébként szerintem nem tudsz vele mit kezdeni...majd magától elmúlik...!

De amúgy fura...mert én meg éppen a hibákat nem tudom/akarom meglátni a másikban...

Majd idővel kialakul...majd ha szerelmes lesz;)


19L

2010. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*leszel (bocsi:D)
2010. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok. :( Ahogy komolyabbra fordulna a dolog, elkezdek furán viselkedni és csak a rosszat látom meg a másikban és inkább gyorsan szakítok vele, vagy a másik fél dob, amiért olyan hülye vagyok. :D Nem tudom mit lehetne ellene tenni, de lehet az is, hogy még nem volt olyan barátod, aki igazán kellett volna neked és tényleg szeretted. Nekem mindig ezt mondják, hogy azért vagyok ilyen, mert még nem jött el az a fiú, kitudja... :D :)
2010. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom de lehet azt az elvet kellene vallani hogy,,ezt is valahol el kell kezdeni".amúgy olvastam egy női magazinban pont erről egy cikket.az volt benne hogy akik már régóta szinglik azok már annyira megszokták a magányt hogy nem bírnának más elviselni maguk mellett.ez igaz de én szeretnék valakit elviselni:)
2010. máj. 17. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van!!Szórol szóra igaz, amit írtál, és amit az egyik válaszoló írt.Egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal..:(18/L
2010. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nagyon fiatalok vagytok még! Nem baj, ha most még ilyenek vagytok. Én is ilyen voltam. Főleg, amit az egyik válaszoló írt, hogy amikor komolyra akart fordulni egy kapcsolat, elkezdtem hülyén viselkedni.

Lányok, ezt lehet húzni egy ideig. De eljön az idő, amikor meg kell próbálni megváltozni. Én nem tettem és nagyon bánom. Volt egy fiú, akivel az életem le tudtam volna élni és akkor, ott fontosabb volt szekálni Őt, hibákat keresni benne, jól megmagyarázni magamnak, hogy mennyi hibája van és miért nem jó az úgy, ahogy van. Aztán az lett a vége, hogy dobott, de úgy, hogy többé nem is kommunikált velem és ha őszinte akarok lenni, teljesen megértem, hiszen egy fiú nem azért jár egy lánnyal, hogy a hülyeségeket hallgassa, meg a fura viselkedést, kötekedést, sorozatos szakításokat tolerálja, hanem azért, mert szeretni akar valakit és szeretet akar kapni, szabad időt kellemesen eltölteni. Akivel ezeket nem lehet, az egyedül fog maradni, úgy ahogy én is. Azután, hogy azt a fiút elvesztettem, alig tudtam össze szedni magam. Amikor végre sikerült, akkor teherbe is estem és jól egyedül hagytak a babával... Mai napig is egyedül nevelem és nem vagyok már olyan fiatal, mint Ti. 35 múltam és most azon gondolkodom, hogy amikor még tehettem, miért nem becsültem meg senkit, miért a hibáit kerestem, ahelyett, hogy örültem volna annak, ami jó volt Benne.

2012. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező változott a helyzet?:) Én is hasonló helyzetben vagyok...
2017. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem...valahogy a férfiakban olyan könnyen meglátom a hibát, a legkisebb dolgokra is felfigyelek hogy ez vagy az nem jó, és ez idegörlő. 1 barátom volt eddig, nem voltam szerelmes belé, sok volt az ellentét, viszont abban csiszolhattam volna hogy ne akarjam mindenben megváltoztatni. És mással is ezt csinálom, látom a jót is viszont a rosszat könnyebben és görcsölök, fennakadok rajta akaratomon kívül. Magamban is látom a hibákat viszont változtatnom kell hogy ne akarjam a másikat megváltoztatni, és meg tudjam becsülni azt amilyen.
2023. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!