Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van a párodnak valami idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a párodnak valami idegesítő szokása, amivel az őrületbe kerget?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem létezik
2014. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van,Sir Pickle
2014. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az óvodás páromnak?
2014. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az szokasnak lehet nevezni, hogy semmit nem csinal itthon?? :DD kivagyok tole. Es ha szolok neki, en vagyok a hazisarkany.

Najo egyebkent az ami a legjobban idegesit, hogy ha valamit veszunk a boltba, ami nem kaja (azt elrakja, felti...), azt csak egyszeruen lerakja valahova. Pl fulpuszkalot a mosgep tetejere, alufoliat csak ugy a pultra. Mintha nem is itt lakna :( de amugy ezek nem nagy dolgok.

A parkapcsolat egyik alapja a kopcsonosseg. En pl sose huzom ki a toltot a konnektorbol. Azt o csinalja utanam :) vagy a torolkozomet MINDIG elfelejtem odarakni a kad melle. Azt is mindig odahozza. O nem szol, en nem szolok. Igy mukodik.

2014. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy létezik.

(Sajnos a sok idegesítő szokása annyira halmozódott, hogy itt tartok... Ha elkezdeném sorolni, szép lista lenne.)

2014. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nincs
2014. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenkine van egy sereg idegesítő szokása
2014. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van,de ahogy ő elviseli az én hülyeségeimet, én is elviselem az övét.Ennyi.
2014. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A hülye poénjai.
2014. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amikor szotlanul mered elore, es hiaba kerdem, hogy mi a baj, akkor vagy azt valaszolja, hogy semmi vagy azt, hogy tudnom kene...

Vagy mikor elmegyunk vasarolni, osszesen 5 dolog van a listan, aztan mire a kasszahoz erunk szartig pakolja a kocsit.

A masik, hogy o estenkent kivanos, de en este mar csak osszebujva max tevet nezni szeretnek, a szexhez mar tul faradt vagyok, ellenben reggel, mikor baromi fickos vagyok, akkor meg neki nincs kedve...

De a legidegesitobb, hogy pofatlanul kedves mindenkivel, igy a sok bunko paraszt kikezd vele es mindig ott kell lennem, hogy ezt megakadalyozzam.

2014. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!