Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért állítja a legtöbb fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítja a legtöbb fiú, hogy visszahúzódó lányok kellenek nekik?

Figyelt kérdés

Ha élőben meglátnának egy visszahúzódó lányt lehet mondanák neki hogy milyen csúnya, meg milyen gáz. Nem egyszer láttam már hogy kevésbé népszerű és kevésbé szép lányokat szóltak meg olyan fiúk, akiknek egyáltalán nem kéne... Ha meg egy jobb csaj elutasítja őket akkor meg sír a szájuk h "jaj hol lehet normális lányokat találni"... tisztelet a kivételnek

17/l


2014. nov. 26. 23:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért mondják, mert vetítenek, pont úgy, mint amikor nők azt mondják, hogy nem érdekli őket, hogy van-e kockahasa a férfinak, meg hogy mennyit keres.


A valóságban a k.rvás, de legalábbis kacér nők szoktak a legnépszerűbbek lenni a férfiak körében.


Én mondjuk kivétel vagyok, kb. az összes nőm magába borult, zárkózott csaj volt eddig.:)

2014. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

>általánosítasz

>implikálod, hogy csak te nem vagy olyan.

2014. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te, ha nem tudod, mit jelent az implikál, akkor ne használd a szót...
2014. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!