Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami nektek romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami nektek romantikus egy kapcsolatban, mit hivsz igazi romantikanak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Gyertyény, virágszirmok, nyálas zene ezeket hívom romantikának és sose gyakorlok ilyesmit.


Jobban örülök, ha inkább magamhoz ölelhetem a másikat.

2014. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

"Gyertyény, virágszirmok, nyálas zene ezeket hívom romantikának és sose gyakorlok ilyesmit. "


miért, ezek kizárják azt, hogy meghitten magadhoz öleled?

aki nem ad a külsőségekre, az belül is sivár...

2014. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem húzok gumit.
2014. nov. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szamomra ez(lenne) romantikus:

-apro bokok: ha folkelek, kocos vagyok,karikasak a szemeim ,es meg akkor is azt mondja,hogy gyonyoru vagyok.

- Pulcsiillatbeszivosoleles (direkt irtam egybe,mert nagyon aranyos:D) ; nem az az oleles,amikor azt varod,hogy megcsokolod,hanem az amikor tenlyeg ot akarod. A szemet, a hajat,minden porcikajat. Hozzabujsz es erzed az illatat, erzel mindent.:)

- Kozos sutogetes; egy palacsinta vagy barmi elkeszitese hihetetlen elmeny:).

- Egy szal rozsa odaadas. Szamomra a csokor mar eltulzott. Apro ajandek es lehet benne gyonyorkodni.

- Valami ami provokalja,hogy csodaljam minden procikajat,tulajdonsagat. Azok a dolgok,amik uvoltik,hogy ketten vagytok, csak a tietek minden. Csak o es te vagy a vilagon. Lehet ez egy mecses,a kedvenc szamotok, rozsaszirmok vagy barmi.Mindenkinek mas adja meg ezt a hangukatot.


igazabol ezek:) remelem tudtam segiteni

L

2014. nov. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem az az igazi romantika, amikor nem hagyja hogy szétverjenek Mortal Kombatban, hanem átveszi és finishel helyettem =)

jó igazából nem, bár ez is nagyon-nagyon édes...

amikor egész hétvégén nem látom és hétfőn úgy megölelget hogy levegőt se kapok

2014. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!