Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz lenne ha megmondanám neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha megmondanám neki hogy csúnya a pasija?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el ezért, elmesélem mi van.

Szóóval a barátnőmnek új pasija van (ebben az évben talán már a 4. vagy a sokadik) és állandóan mondja hogy ugye milyen helyeeeees? Szerinted is jól néz ki??? Nééézd milyen cuki ezen a képen szerinted is cukiii?

Nagyon idegesítő, főleg hogy a pasi egy utolsó cgány... Tipikus páwa gyerek, vagyis csak próbál az lenni, arcoskodik meg beszól mindenkinek, tehát egy igazi tróger. A legszarabb szakiskolába jár ott is bukdácsol szóval gondolhatjátok milyen... És annyira idegesít hogy a barátnőm (aki ehhez képest jó csaj) ott ajnározza nekem ezt a gyereket, holott nagyon egyértelmű hogy azért van vele, hogy legyen valakije, legyen olyan akivel mindenki előtt smárolgathat meg taperolja a seggét, tökmindegy ki az csak legyen!! Annyira szeretném megmondani neki a véleményem a jelenlegi viselkedéséről (azóta ilyen mióta abba a suliba jár), de megutálna és bunkózna(korábban tapasztaltam). Egyébként ő is ilyen arcoskodós p*csa lett. Emiatt ha tudom kerülöm, mert nagyon idegesítő a viselkedése, mert tudom hogy nem ilyen volt. Normális csaj volt bekerült 9.-be és egy ilyen viháncolós, provokatív liba lett.

Röviden ennyi, aztán még folytathatnám ezernyi dologgal.

A végére áttértem a csaj viselkedésére is, bocsi de kikívánkozott :D


2014. nov. 28. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a dolog megoldása, ha a csajt építed le. Ő ilyen, neki ez jön be. Sorry de ez a nagy büdös igazság
2014. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ha neked nem tetszik a viselkedése, mondd meg neki. Ha tényleg a barátnőd, és szeret akkor meg tudod beszélni vele a gondokat.

Ha pedig nem lehet akkor ő sajnálom hogy ezt mondom, de rohadtul nem a barátod.

2014. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Elöször elítéltelek láttatlanba,majd amikor olvastam hogy a gyerek cigány..Persze hogy mond meg neki sőt,offold le őt is.


Nem vagyok am rasszista...Ja de mégis ;)

2014. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Mikor elolvastam a címet... Na mondom, attól hogy neked nem tetszik, neki tetszhet. Mikor elolvasstam a többit is rájöttem, hogy neked nem a kinézetèvel van gond, hanem a viselkedésével.

Én is csak azt tudom mondani, hogy nyíltan beszélj vele, ha tényleg barátnő akkor igaz lehet lesz egy hét puszi szünet, de rájön ő is hogy ez így nem okés



U.I. Mocskos c osztályú...

2014. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Buford Tannen ***** válasza:
A csaj se sokkal ér többet sajnos,ahogy írod... hátha majd megjön az esze,de a lé yeg hogy te maradj ilyen normális értékrendek közözt
2014. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor ajnározza, mond meg neki, hogy neked nem az eseted. Ha erre kérdezget, megmondhatod neki a többi dolgot is.
2014. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!