Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar lefeküdni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja randizom egy fiúval, de olyan érzésem van, hogy nem szeretne lefeküdni velem. Ez így talán kicsit bizarrul hangzik ezért röviden kifejtem... Nagyon sokat beszélgetünk és tényleg nagyon jól megértjük egymást. Csók már megtörtént, de már háromszor voltam nála is és ő csak össze akart bújni és beszélgetni, de semmi olyan próbálkozás... Ez nekem nagyon furcsa, mert az eddigi kapcsolataimban mindig nekem kellett leállítani a fiút. Ő 25 én 20 szóval szerintem valami próbálkozás legalább egészséges lennne... Én már tettem pár kezdeményezést, de azzal válaszolt, hogy csak összebújós kedvében van... Nemtudom mire vélni ezt a dolgot..

2014. nov. 29. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Na mármeg ez a baj...ha meg dugni akarna,akkor meg az.


Ha van sapka azé, ha nincs sapka, azé...

2014. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
9%
bocsi, de nem kéne kiteregetni a magánéletedet... tudom hogy nincs közöm hozzá, de sztem igazam van...
2014. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a farka és nem tudja, hogy reagálnál, ezért fél.
2014. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2. Nincs igazad, mert ez egy anonim oldal. Pont az a lényege, hogy kérdést tehetsz fel, amit amúgy élőben nem biztos hogy megkérdeznél emberektől.
2014. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
1 hónap az semmi. Ismerkedtek még, hová kapkodsz?
2014. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Jézus, én is csak egy hónapja ismerkedem egy fiúval, de eszembe se jutott, hogy ennyi idő után lefeküdjek vele.


Inkább örülnél neki, hogy nemcsak ARRA kellesz neki.

2014. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod írj rám,én megtenném helyette ;-) csak aztán engem meg le ne állíts mert felöltözök és haza megyek xD
2014. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy semmi sem jó a lányoknak... :D Egyiknek a romantikus felük hiányzik, másnak nem. Mindig az kell ami nincs.
2014. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy van normális pasi. :)

Biztosan kíván, csak visszafogja magát, nem akarja elkapkodni. :)


Türelem. Mi párommal 2,5hónapot vártunk. Pedig én is és ő is akarta, de mégse kapkodtuk el. :)

2014. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet búza...
2014. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!