Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem fogom tudni túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogom tudni túltenni magam ezen?

Figyelt kérdés
Év elején megismerkedtem, majd kis idő után össze is jöttem egy sráccal, aki nem az első pasi volt az életemben, de olyan szerelmes voltam belé mint még senki másba és azt gondoltam, h ő lesz az utolsó. Persze amilyen hamar jött ez a hatalmas boldogság, olyan hamar ment is. 3 hónap után szakított velem egyik napról a másikra. Fel sem tudtam fogni a dolgokat, annyira hirtelen és gyorsan történt minden. Az ok egy másik csaj, azaz nő volt. Össze jött egy 30 éves nővel és azóta is vele van. Sokszor gyűlöletet és szánalmat érzek iránta, amiért ezt tette velem, ugyanis a szakítás után 1 hónapig még járkált utánam a semmiért, de ezzel is reményt ébresztve bennem, h még kibékülhetünk; máskor viszont elkap a sírás és azt szeretném ha bekopogna az ajtón és azt mondaná, h "Sajnálom, hülye voltam!" és minden olyan lenne mint akkor... Sokszor elnézegetem a közös képeiket a nővel és nem értem, h h lehet ő jobb nálam. Nincs önbizalmam, de annál a nőnél 100x szebb vagyok és a természetemmel sem volt soha semmi probléma.. Felmerül bennem néha a kérdés, h vajon gondolhat-e rám? Elgondolkodhat-e azon, h abban a pillanatban mit csinálok? Fél év telt el azóta, h utoljára beszéltem vele és sokszor úgy érzem, h érzelmileg bennem semmi sem változott...Járkálok ki haverokkal, ott a suli ami le köt, de ezek szerint nem eléggé? Mit tehetnék még? 22/L, ő is 22
2014. nov. 29. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
De igen, majd ha te is akarod.
2014. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem az érzelmeket nem lehet akarattal elfojtani, vagy ha még is ,az előbb-utóbb kitör az emberből... :)
2014. nov. 29. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd,hosszú hónapok óta ezen rágódsz,holott nem is érdemli meg.Nyilván neki nem jut eszébe az,hogy vagy és mit csinálsz,mert ha így volna,akkor melletted lenne.Tehát kár a beleölt energiádért.Ő éli világát,te meg szenvedsz,a nagy semmiért.Tudom én,hogy van ez,én is a cipődben járok majdnem,bár nem ilyen régóta,és nem volt másik nő,csak szimplán bunkó a pasi.Mindig mondják nekem is,hogy szerintem ő hányszor rágódik ezen?Soha és semmikor,mert ő boldog nélkülem.Ilyen elven én is az lehetek nélküle.Szóval most próbálok az is lenni.Neked is ezt tudom csak javasolni.
2014. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Whit55 ***** válasza:
100%
Ez rajtad múlik! Kár rágódni rajta. Soha ne hagyd, hogy kevesebbnek lássanak, mint amennyi valójában van. Ha ez mégis előfordul, ránts rá vállat. Ne magad ostorozd. Nem te vagy a szar, inkább ő, mert nem kellettél neki! Egy idő után az a nyolc év korkülönbség számítani fog, mikor a nő benyögi, hogy családot szeretne, de a pasi meg élni akar. Akkor nyugi el fog gondolkodni a dolgokon, hogy lehet rosszul döntött és elhamarkodottan. Az a nő nyilván azért kellett neki, mert vonzódott a tapasztaltakért. És egyébként is, egy veled egykorú pasi elhagy egy nála jóval idősebb nőért, azért ez gáz.
2014. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) Sajnos sosem volt nagy önbizalmam és ezek után még inkább lesüllyedt, h azt tapasztaltam, h egy 30 éves nő elméletileg jobb volt nálam.... Mások is mondták, h ne aggódjak, h ők nem lesznek sokáig együtt, mert előbb utóbb vagy az egyik vagy a másik észreveszi, h itt még sem 1-2 évről van szó, de őszintén, az se vigasztalna ha szétmennének. Ha vissza is jönne, hogy tudnék benne újra bízni. Igazából szerintem az fáj, h akiben eddig a legeslegjobban megbíztam az elárult és a tudat, h soha nem lehetnénk úgy mint azelőtt ,mert mindig félnék, h újra azt fogja velem tenni...
2014. nov. 29. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!