Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megrendült a bizalom. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrendült a bizalom. Hogy lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés

A barátom érzelmeiben alapjáraton biztos vagyok. Mutatja, érezteti, satöbbi. A kapcsolatunk elején is ugyanígy volt ez, mégis írkált a volt barátnőjének, elég egyértelmű, és számomra megalázó, bántó dolgokat (konkrétan neki egyszer nem említette, hogy engem szeretne, hogy összeköltöztünk, még amikor szóba került sem, nem adott egyenes választ az ilyen jellegű kérdésekre, az ő testét "MESSZEMENŐEN" a legjobbnak titulálta az összes szakításuk óta pucéran látott lányhoz képest, kifejezett kérésemre meg úgy reagált, hogy nekem azt mondta, leépítette a csajt, de közben neki még aznap mesélte, mennyire féltékeny vagyok, nem akarom, hogy beszélgessenek, satöbbi). Azóta már megszakadt a beszélgetésük, és az ilyen jellegű "udvarláson" kívül semmi egyéb nem történt (amikor a lány felhozta a személyes találkozást, mindig kitért előle a barátom).


Rákérdeztem, mi volt ez, mondta, hogy kicsinyes bosszú, azt akarta, hogy a szakítás után végre a lány epekedjen utána, ő legyen bántva (a barátomat megcsalta a lány, többször is, ezért szakítottak 5,5 év után), bár nem értem, az miért bántó az exnek, ha az éppen aktuális lányt szidja neki, de elfogadom.


viszont úgy érzem, az akkori bizalmam elárulta. konkrétan hülyére vett, megalázott és hazudott. féltékeny voltam, de megbíztam benne. ezt kaptam vissza. azóta persze már minden szép és jó, összeköltözés, közös háziállat, satöbbi. de nem tudom, nagyon megbántott ez az egész, hogy a kapcsolatunk első három hónapjában napi szinten beszélt az exével, és nagyjából úgy mutatta be neki, mintha én csak egy kis szórakozás lennék unalmas napjaira. persze, a tettek pont az ellenkezőjét mutatják, míg az exsszel 5 év alatt nem akart sose összeköltözni, velem már az első hónapokban megtette, szóval nyilvánvaló, hogy nem gondolta komolyan az egészet vele.


de ha én szeretek valakit, tényleg, igazán, szívből, nem tudom másnak mondani, hogy nem. sőt, nem azért nem írogatok ilyeneket másnak, mert mi lesz, ha meglátja és elolvassa. neki meg ez is egy érve, hogy sose gondolta volna, hogy én ezt a beszélgetést megtalálom és elolvasom. nem szép dolog tőlem, valóban, de a bizalmam nagyon megrendült. és nem tudom, hogyan szedhetném ki ezt a fájdalmas szorítást a szívem körül.


valaki? tanács, vélemény? előre is köszönöm.


huszonévesek vagyunk mindannyian.


2014. nov. 29. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Te magad ezt úgysem tudod kiszedni onnan. Ne foglalkozz most ezzel, csak éld az életed, és az idő majd megoldja.

Engem a Nagy Ő elhagyott egy másik nőért közvetlen azután, hogy pár év járás után bevallotta, hogy nem szerelmes belém, mert nem tud az lenni, de nagyon szeret. Aztán a másikba szerelmes lett 1 hét alatt, el is akarta venni - és ezt az örömhírt meg is osztotta velem, mivel a nő sohasem ért rá beszélgetni vele, így ő a szabadideje nagy részét ekkor is velem töltötte (de csak a neten beszélgettünk.) Aztán idővel a másik kirúgta, ő meg visszajött hozzám. Ennek 10 éve, azóta már azt mondja, én vagyok az igazi, nagy szerelem...

Kitartás...

2014. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!