Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon régóta szerelmes vagyok egy fiúba de vele nem lehetek együtt és azóta számos más pasim volt, de sajnos őt nem sikerült elfelejtenem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nem lehetsz vele együtt? neki te nem jössz be?
2008. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de igen, sőt régen szerelmesek is voltunk egymásba, csak közben nekem beindult az élet, neki pedig lett bnője, ezekután összejöttem a barátjával és így már minden füst volt...pedig csak nem mertem megmondani h szeretem
2008. aug. 15. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
figyelj, carpe diem! ha msot nem lépsz, bánni fogod! mit veszíthetsz?
2008. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a büszkeségem...mert sztem ő nagyon könnyen romokba tudná dönteni
2008. aug. 15. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
a büszkeség egy illúzió. erre akkor jöttem rá amikor teljesen elvesztettem. semmire se jó. csak időnként meggátol a helyes/ésszerű cselekedetben. mert ha elveszted a büszkeséged mi fog változni? max az önérzeted de ha leszarod akkor az se. a szerelem szerintem mindenképp fontosabb.
2008. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!