Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap esti balhé a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap esti balhé a barátommal. Ezek után ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mostanába extra sok.a cirkusz közöttünk, aminek a legfőbb oka, hogy fél éve ígérgeti, hogy véget vet a távkapcsolatnak és keres egy közlebbi orszagban munkát, ahonnan hétvégére legalább haz tud járni es nem 5-6 hetente tudunk csak talalkozni. Nagyon ki vagyok már feszülve ettől, hogy együtt élek valakivel és mégse... Ez egy bonyolult hosszú sztori, éltünk mi mar együtt külföldön is, itthon is... de mindegy is, rátérek a lényegre.

Nos, tegnap nagyon összevesztünk ezen. Mire ő fogta magát kb d.u 5 orakor es lelépett itthonról. Gondoltam elmegy kiszellőzteti talán a fejét, max fél óra múlva hazaállít pár doboz sörrel (ez szokott történni) . Hát várom, nem jön. Hívom telefonon, azt mondja lent van a városba, elment sétálni, hogy megnyugodjon, de fel ora es itthon van. Mondom ok, letettem a telefont es vártam. Nem jön, nem jön. Már este 9 óra volt, nem jön, telefont nem veszi fel. Mivel gyalog ment el, arra gondoltam, hogy vagy valami baja történt, vagy betalállt valami kocsmába és vedel. Hívtam a barátnőmet akivel egyből elindultunk, hogy megkeressük a párom 1-2 lehetséges helyen. Nem kellett sokáig keresni, konkrétan a lakótelep első es legközelebbi kocsmájába megtaláltuk. Ablakon belestünk, megláttam, hogy kotta részeg es ölelget valaki, elkattant az agyam, bementem es megkérdeztem, hogy mi a sz@rt művel itt, mikor hajnalba kelnie kell es indulnia vissza hollandiába, meg egyébként is... hozzateszem, hogy ő itt senkit nem ismer, mert nemrég költözött ide az én városomba. Képes volt ismeretlen embereknek kiteregetni a magánéletünket. Amikor számon kértem, elkezdte tépni a kabátom, csavarni a kezem. 2-3 másik hapsi egyből odajött és közénk állt, nehogy megüssön. Megijedtem tőle, még soha nem viselkedett így. Végülis nem történt semmi komoly, de így benyomva még sose láttam. A barátnőmmel eljöttünk haza hozzánk. 1 óra múlva kb hazatántorgott a párom. Életembe először félni kezdtem tőle, hogy bántani fog, de végülis nem tette. Volt egy vérző seb a fején, valahova beverte, taknya nyála összefolyt, bőgött, elfeküdt a folyosó kövén. És azt magyarázta, hogy ő vele sose törődik senki, az ő érzései nem számítanak, meghogy szeret. Hajnal 2-ig kínlódtam vele, addig hányt össze vissza, rugdosta az ajtókat. Mire elaludt. Én bejöttem a kisszobába, aludni nem tudok es azon agyalok, hogy a parom 32 evesen egy rohadt alkoholista. Holnap gondolom nem fog emlékezni semmire. Dolgozni nem indult vissza, és így is elég szarba vagyunk anyagilag. Csúszunk az albérlettel is, mert mindig elbassza a penzt. En nem akarok egy ilyen emberrel semmit. Nagyon gáz volt, amit csinált. Mit tennétek? Anyámhoz haza nem szivesen költöznék, mert neki kb 25 éve amióta élek csak útba vagyok és púp neki a hátán, hogy létezek. Célzott rá, hogy nem örülne, ha hazaköltöznék. Egyedül meg nem tudnám fizetni ezt a lakást, mert annyi az albi meg a rezsi, mint a fizetésem. .nem tudnám egyedül fizetni. Van mellékes munkám is, de az is bizinytalan. Azt is amiatt vállaltam, mert tudom, hogy a páromra nem nagyon lehet számitani. Kifolyik a penz a kezéből, hiába keres jól. Mit tennétek egy ilyen helyzetben? ugy erzem, rövid úton szabadulnom kéne tőle, mielőtt azon kapom magam, hogy egy alkoholista lesz a gyerekem apja.


2014. nov. 30. 05:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Istenem...gondolom neki sem jó ami most van és azért ivott aztán kijött a sok szar az ő agyán is miért lenne már rohadt alkoholista?Fhú ez most rendesen felbaszott
2014. nov. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Máskor is rúgott be így?
2014. nov. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Az első válaszolóval ne is foglalkozz. Aki ilyet tesz egy nővel, azt ott kell hagyni a francba. Ezen ne is gondolkozz. A barátod nagyjából annyi idős mint én, de én még életemben nem rángattam meg nőt, még elméletben sem, pedig voltam nehéz helyzetben elégszer. Ez egy xar alkoholista gyökér, úgyhogy nyugisan kezdj el tervezni, hogy tudsz lelépni onnan. Jó, nem jó, inkább menj haza egyelőre anyukádhoz, onnan könnyebb lesz gondolkozni, még ha nincs is akkora szeretet. Ő csak nem fog meggyepálni, mint a barátod valószínűleg igen a közeljövőben...
2014. nov. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Elkezdeném rendbe hozni az életem

azzal akit szeretek, ha meg nem szeretem akkor értelmetlen...

De szerintem te nem szereted tiszta szívből!

Am neki sokkal rosszabb lesz, mert a bűntudat nagyon el tud gyengíteni! Segíts neki regenerálódni, s hozd meg a döntésed szerintem!

2014. nov. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszi <3
2014. nov. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ezzel a kapcsolattal alapjaiban nem jó valami. Sajnos az is igaz, hogy alkoholista. Volt ilyen párom, nagyon hasonló a történet. ő is ahelyett, hogy megbeszéltük volna a dolgokat, a kocsmában kötött ki. (Most mással csinálja ugyanezt.) Szerintem ki kellene lépned ebből a kapcsolatból, bár tudom, hogy nehéz.
2014. nov. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vagy

- elfogadod így, ahogy van;

- szakítasz.

Én az utóbbit tenném.

.

Az ivással ugyanaz a helyzet, mint a megcsalással.

Az első eset különleges, a második már megszokásból.

2014. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

keress másik munkát ezerrel. ha keveset van otthon, akkor talán jobb maradnod még egy ideig, mint édesanyáddal. ez nem jelenti azt, hogy mikor hazajön, kedvesnek kell vele lenned, szeretkeznetek kell, vagy el kell tűrnöd, hogy bántson (amúgy elképzelhető, hogy mire legközelebb jön, meglesz az új munka).

vagy megteheted, hogy vársz az utolsó pillanatig, míg nem kell felmondani az albit, és akkor szólhatsz anyukádnak, ha minden kötél szakad.

2014. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha máskor nem rúgott be így és ez nem rendszeres, akkor ne nevezd alkoholistának.

Persze ez nem szépít a helyzeten, mert ez a kapcsolat nem ettől az esettől van halálra ítélve. Ahogy viselkedett az nem elfogadható és tény, hogy részegen jön elő az ember valódi énje. Ahogyan beszélsz róla az azt mutatja, hogy annyira nem szereted, így szerintem az lenne a legjobb, ha ezt a kapcsolatot hagynád, elkezdenéd élni az életed és keresnél valaki mást.

2014. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lasd be, kenyszerbol vagy vele egyutt,mert onalloan lehetetlen megelni...
2014. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!