Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számít az a feleség, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számít az a feleség, aki megtagadja férjétől az ételt és a szexet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 14:21
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#19

Teljesen egyetértünk.

2014. nov. 30. 15:05
 22/23 anonim ***** válasza:
67%

Őszintén? Ha a férjed helyében lennék és bármivel elkezdenél engem zsarolni, főleg ezzel a kettővel azonnal dobnálak is ki. Arra nem gondoltál a rövid agyaddal, hogy talán ezt meg kéne beszélni vele?Tudod..kommunikáció mikor kinyitod a szád és összefüggő mondatokat generálsz általa, őszintén. Szóval a szerencsétlen lényegében mindenben pipa, csak szegény asszonya nem akkor kapja meg azt amit akar, hanem némi késéssel, aminek valszeg nyomós oka van. Aztán máris benyomod a durcát és zsarolod.. ahelyett, hogy intelligens emberként megbeszélnéd vele...


Bocsánat az nemigazán lehetsz, ha egy ilyen idióta kérdést felteszel ráadásul 0 hátteret adsz a sztoriról és minden részletet úgy kell kihúzni belőled. Vadidegen random emberektől várod a választ? Tessék. Hülyeség és Dowd nagyon jól leírta miért, de te még mindig a saját igazad magyarázod. De, ha nem hiszel nekünk csináld csak és a férfi nagyon rövid időn belül mást fog keresni az ágyába. Ideje lenne továbblátnod az idióta magazinok és a valóságshowk hülyeségein, mert a való élet nem így működik.


Btw gondold bele magad a helyzetébe. Lévé Mo-n élünk valszeg a belét is kidolgozza a családjáért. Aztán az asszony pattog, hogy nem kapja meg azonnal, amit akar és elkezdi zsarolni egy olyan dolog miatt, amiről nem tehet. Fordítva felháborodnál, ha megvonja tőled pl a szexet? Hát persze, hogy igen. Rögtön menne a hiszti és világgá kürtölnéd sértett női jogaidat.


És az ilyen ember nevezi magát felnőttnek és nevel gyereket :D


Mielőtt lehurrognának páran én az egyenlőség híve vagyok, de ez... ez viccnek is rossz. Én csak bátorítlak, hogy csináld hátha a férjed rájön milyen idiótát vett feleségül.

2014. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

ha nem rólad van szó sorry és elragadtattam magam, bár nem tartom valószínűnek, hogy valaki csak úgy kitalálna egy ilyet, hogy mi lenne ha... és csak úgy általánosságban vannak a szereplők.

Ha viszont saját magadról van szó, az előbbi kommentem még mindig fennáll.

2014. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!