Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tennem kéne valamit vagy várni, hogy ő lépjen?

Figyelt kérdés
Már tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban, de csak erre tudok gondolni és még muszáj válaszokat kapnom. Van egy srác, akivel két hónapja kavarunk, négyszer találkoztunk, naponta emaileztünk, szex is volt már. De barátnője van 3 éve, és csak úgy indult, mint szex kapcsolat. Amiből én aztán ki akartam szállni, mert nem akartam szerető lenni. De amikor ezt elmondtam volna neki, még előtte mondta, hogy elszámolta magát, tetszem neki és több már ez neki, mint szexkapcsolat. De mindig ad mindennek egy utolsó esélyt, így a szar kapcsolatának is. Mondta, hogy már nagy valószínűséggel nem szereti a nőjét és a szex is jobb velem. De nehezen tud dönteni ilyen dolgokban. Én mondtam, hogy igazából tőle függ a dolog. Aztmondta az vonzó bennem, hogy nincs rá szükségem, és, hogynem kell nekem annyira. Pedig nagyon is oda vagyokérte csak nem akartam mutatni, hogy nehogy koppanjak. Meg ugye mindig az kell, aki elérhetetlen, hát nála be is jött...Folyamatosan azt mndta, biztosan tök hamar túl fogom tenni rajta magam, egy hét múlva nem is fogo kemlékezni rá, ő meg majd őrlődik. Én mondtam, hogy nem értem miért ilyen gyáva, ha szar a kapcsolata lépjen ki, én azt szoktam tenni. Egy hónapon át minden nap írtam neki, mondtam neki, hogy én is bírom őt, le is feküdtünk, kellett volna még tennem valamit, hogy lépjen, dobja ki a csaját és velem legyen?? Úgy érzem nem nekem kéne utána futni, hanem neki kéne határozottnak lenni és lépni. Így van ugye?
2010. jan. 30. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
egy gyakorikerdesek függő:D
2010. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, köszi, sokat segített ez a hasznos válasz.
2010. jan. 30. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
amugy így van
2010. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jó , oké túltárgyaltuk, akkor írj legközelebb választ, ha köze is van a kérdésemhez, légy szíves!
2010. jan. 30. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Most nincs kedvem végigolvasni, mert nagyon hosszú :D de összesen 4-szer találkoztatok, és abból a 4-ből már volt szex?:O
2010. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én épp ilyen helyzetben vagyok, :( csakhogy nálam már mindjárt 9 hónapja így működik. Szex nincs,de volt jó pár éjszaka, volt már pár barátnője 9 hónap alatt, de egy hónapja vallta be "érzéseit", hogy nem akar elveszíteni...:(meg azt is mondta, hogy miért foglalkozok én vele , vannak más pasik akik jobban megérdemelnek engem,na ez volt ami totálisan kiborított és még sírtam is az éjszaka, mert láttam, hogy igazából ő nem így gondolja, csak nekem szeretne jót.Közben meg azt hiszem én is szeretem, de nem lehetek vele mert barátnője van, vagyis, megbeszéltük ,hogy a mi kapcsolatunknak van vmi alapja, viszont a barátnője iránt is érez valamit ( kb 2hónapja vannak 1ütt). Hát nem tudom, nagyon szar helyzet.. :(

Szerintem is neki kellene lépni , de attól függ h mer-e lépni? hogy mennyire áll közel a barátnőjéhez, megértheted te is, 3éves kapcsolatot nem könnyű megszakítani..

Én nem várom el, hogy szakítson a barátnővel,soha nem kértem ilyent senkitől, mégha tényleg előnyomre is vállna. na ez ilyen. én most meg ott tartok,hogy holnap megszeretném beszélni, hogy végülis, ha nem lennék én most másik felől neki, akkor szebb lenne biztosabban a kapcsolata is a barátnőjével, és meg fogom kérdezni,hogy hogy lenne neki mégis jobb. nem vagyok az a nagyon romantkius lány, de mivel most nem tudom ,hogy mi lenne nekem jó, és szeretem, és azt akarom ,hogy neki legyen jó, így hát megkérdem ,hogyan vélekedik..

Remélem tudtam valamit segíteni..:(

2010. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat! na ez tényleg hasznos válasz volt...

igen, én is úgy gondolom, hogy neki kell lépnie,én mondtam is neki, hogy nem fogok kérni se, elvárni se semmit.



de szerinted, ha már nem jó neki a lánnyal és velem jó lenne, akkor miért nem lép? miért nem a saját boldogsága után megy miért ilyen önmarcangoló és marad a rossz kapcsolatban? jó, tudom, nehéz egy 3 éves kapcsolatot megszakítani, de akkor is...

2010. jan. 31. 10:59
 8/9 anonim válasza:

Nos hát, lehet hogy nem mer lépni? Vagy attól fél,hogy hogyan reagál majd a barátnője(habár ez hülyeség)... Vagy az is megeshet, hogy mégis szeret vele lenni.. így nem igazán tudok indokot, mivel nem ismerem..

Hát örvendek ha tudtam segíteni, és sok sikert :) remélem minden helyre alakul..

Esetleg ha van kedved irhatsz e-mail-t, mert nem valami egyyszerű keresgélni 1000 s annyi közül egyetlen kérdést:D : kissannus89@yahoo.com

vagy ha meg lenne kerdesed, nem vagyok se pszihologus, se semmi, de segitek ha tudok 20L.

2010. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
írt egy üzenetet, hogy én vagyok élete legrosszabb élménye...ezt ilyen ironikusan kell érteni tudom, már mondta korábban is...visszaírtam, hogy nem rajtam múlik, hogy a legjobb élmény legyek...szerintetek ez oké? ebből csak veszi, hogy rajta áll vagy bukik a dolog!
2010. febr. 5. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!