Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig olyan ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig olyan ajándékot ad, amit ő szeret, vagy olyat amit mástól kapott és tovább adja nekem. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lehet, szüli, karácsony.....Nem mondom neki, h rosszul esik. Bár melyik nő vágyik egy sötétkék zacsis ajándékra, ami kívül belöl férfias, és kiderül róla, h kapta valakitől.


A másik, hogy nagyon más az ízvilágunk, és tudja, h mit szeretek, de olyat vesz amit ő szeret, "mert úgyis megkínálom"....


A kapcsolat sok éve működik, törődik velem, törődünk egymással. És tudom, hogy nem ez a fő szempont, h mit ad, de ezekből azt érzem, h nem vagyok fontos neki. Egy szál virág, és érzem, h ez nekem szól.... Vágyom azt érezni, h megmozdul értem.



2014. nov. 30. 23:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Miért?


nem számít, az ajándékozás de azzal nagyon megsért, h a tanítványától kapott köszönőleveles csokit adja a születésnapomra... nem az fáj, h az ő izlésének megfelelő ajándékot kapok, hanem az, h nem is fárad annyival sem, h elmenjen a boltig....


A rokonainak meg a kolegáinak velem szokott ajándékot venni. És folyton henceg, h mekkora király, h örültek neki...

2014. dec. 1. 00:26
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez elég bunkóság. Ilyet senkinek nem adnék, nemhogy a páromnak!

Mindenképpen mondd neki, akár viccesen, akár nyíltan, hogy ez neked nem esik jól.

2014. dec. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11:

Szerintem a figyelmesség nem az, h rásózok valamit a másikra ami nekem már felesleges.


Meg nem a tárgy a fontos, hanem a gesztus... ezért írtam, h nem számít.. de számomra nem szeretetteli gesztus valami felesleges holmit rásózni a másikra.


Annak örülök, h eszébe jutottam idén, mert ez az elmúlt években két hét csúszásban volt.


Na mondjuk lehet, h én is belelovaltam magam az egészbe.

2014. dec. 1. 00:35
 14/16 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

Nem lovaltad bele magad szerintem.

Én nagyon örültem, amikor végre kicsikartam, hogy újjabb drága hülyeség helyett mondjuk virágot, vagy a kedvenc regényemet kaptam az ócskástól.

Gondolom a diákjától kapott köszönőleveles csokival sem lenne bajod, ha nem szüli, vagy karira kapnád. Hanem csak "Tessék én nem kérem" módon adná.


Nálunk is én választom ki, azokat az ajándékokat, amiket másnak fog adni.


Ha ennyire nem szeret ajándékozni, megbeszélhetnétek, hogy inkább konkrétan meg mondod mit szeretnél (kúltúrát összegen belül), ő meg kifizeti, vagy odaadja a rávalót. Vagy megbeszélitek, hogy megelégszel 2 puszival, a többit meg majd együtt.

Mondom, több éves kapcsolatban ennek már reálisan kellene mennie, nem "megsértődik", "így illik" alapon.

2014. dec. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igen 15. Sokkal jobban megfogalmazta amit érzek.

Köszönöm a választ

2014. dec. 1. 02:07
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért elég kemény, hogy mennyi férfi gondolja úgy, hogy még örülnöd is kéne, amiért egyáltalán hajlandó rád emelni tekintetét a teremtés koronája, nem hogy elvárásokat támasztani. Ti tényleg ekkora primitív görények vagytok? Bár nem csodálkozom semmin, ez a magyar átlag. Gratulálok.


Kérdező, a te párod nemes egyszerűséggel bunkó. Egyáltalán nem nagy kérés az, hogy erőltesse már meg magát, gondolj bele abba, ő hogy kikérné magának, ha karácsonyra kapna tőled egy rózsaszín inget, mert "jaj drágám ez a szín úgy illene hozzád". Azért legyen már elvárható egy minimum odafigyelés a férfitól, nehogy már szentté kelljen avatni, hogy egyáltalán eszébe jut, hogy jé ba.sszameg, karácsony/évforduló/az asszony szülinapja van.

2014. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!