Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon odavolt értem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon odavolt értem egy srác de ezt nem hittem el, és "lemondott rólam" még akarhat valaha?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra letett rólam, akkor tudtam meg hogy akart valamit, azóta már szimplán semmilyen, ez lehet megjátszás, vagy tényleg nem érdeklem, és soha de soha nem lesz már olyan velem mint rég? Én úgy gondolom h ha nekem valaki kell őszintén, nagyon, akkor a világ végéig is elmennék érte, és úgy tűnt hogy nagyon akar, lehet hülyén viselkedtem szegénnyel, de nem volt egyértelmű akkor még a dolog számomra.
2014. dec. 1. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek után már nem. Ez megmarad neki mint egy szomorú emlék, de ennyi.
2014. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beniy ***** válasza:
Hát figyelj, odamehetsz hozzá, beszélhetsz vele esetleg, aztán ha nem akkor nem. :)
2014. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
te is túléled hha esetleg leráznak, ő is kibírta. menj oda hozzá, kicsit tedd oda magad.
2014. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha én lemondok valakiről, akkor le van róla mondva. Ha próbálkoztam és tett rá, vagy kikosarazott vagy esetleg még úgy is bánt velem, akkor nem fogok nyomulni rá többet. Ez a világ végéig dolog akkor igaz ,ha van miért elmenni odáig. Egy soha ki nem alakult kapcsolatért ép eszű ember nem fog küzdeni, mert csak lejáratja magát. Az élet nem tündérmese. Ha kell neked, most neked kell odatenni magad és nem várni, hogy körülrajongjon...


23/F

2014. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!