Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van-e értelme tovább küzdenem?...

Van-e értelme tovább küzdenem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sok dolog van ami nem kapcsolódik szorosan a tárgykörhöz,de mégis összefonódnak. Röviden:23éves vagyok,eddig 2 kapcsolatom volt,a kettő együtt 7 hónap se volt,5 éve vagyok depressziós,kezeltek is,sok helyen voltam,de mindig csak kihagyásokkal, életkedvem nincs,szűz vagyok,sokszor kedvetlen,ingerlékeny,és mára már eljutottam oda hogy senkit nem tűrök meg magam mellett,nem érdekelnek a haverjaim se,amelyiknek barátnője van azt utálom is,bár egyéb okom nem lenne rá,néha sokat iszom ha mégis elmegyek vhova,akkor rögtön kötekedek és keresem a balhét,pedig soha nem voltam ilyen,az öngyilkosságon rengetegszer elmerengek,volt hogy meg is próbáltam,az elmult 2 évben sok lánnyal megismerkedtem de soha nem jutottam velük semmire,pedig ezeket nem mondtam el nekik...és sorolhatnám sokáig de nincs értelme,mert ez is épp elég,sokan le is oltanának. A lényeg hogy kezdek egyre jobban megőrülni,és nem tudom van-e értelme tovább küzdenem annak ellenére hogy minden küszöbön megbotlom,és kudarcot kudarcra halmozok.
2009. júl. 15. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy soha ne add fel, nem szabad eldobni az életedet, az élet egy ajándék. Hagyd el a mostani környezetedet legalább egy hétre, menj le vidékre a friss levegőre, ott minden új lesz és ki tudsz kapcsolódni. Hidd el, hogy előbb vagy utóbb találsz magadnak egy lányt, aki mindennél jobban szeret majd.

Minden jórafordul neaggódj, türelem rózsát terem.

2009. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, bizony...

Érdemes élni, mindig. Feladni sosem szabad!


Majd változnak a dolgok körülötted is idővel és egy kis aktivítással!

2009. júl. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem sok ember örülne Neked! És sok lány is, nem is tudod, hogy mennyien szenvednek, ez az élet márcsak ilyen, de sok függ attól, hogyan éled meg!

Hallottál a karma törvényéről? Ki mint vet, úgy arat! Szigorú, de ez van. Semmi sem történik véletlenül, mindent megérdemlünk.Tiszítanod kellene a karmádat és elkerülnek a szerencsétlenségek.

Vagy tegyél be olyan zenét, ami feldob átmenetileg segíthet. De az a legjobb, ha megkeresed azt, hogy mi az ami boldoggá tesz. Tehát mielőbb ismerd meg önmagad, hogy jobban érezhesd magad a bőrödben!

2009. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!