Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan kezdőzik a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan kezdőzik a megcsalás?

Figyelt kérdés

Például flört már megcsalás?

Ez nem személyes kérdés...csak kíváncsi vagyok mások hogy látják ez a dolgot.


2014. dec. 1. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
ez teljesen egyéni érzékenységtől függ. ha most személyesen bókolgat valakinek, esetleg kicsit flörtöl, az még belefér. de ha napi kapcsolatban vannak és folyamatos a flört, akkor hiába, hogy még nem történt más, már az is érzelmi megcsalásnak minősül nálam. persze sokmindentől függ. az előző páromat pont egy ilyen dolog miatt dobtam (nem csak emiatt, de ez volt az utolsó csepp a pohárban). a csajnak szépeket írogatott, közölte vele, hogy hiányzik neki, míg nekem ilyet nem mondott egy szóval sem SOHA, tök mindegy, mennyi ideig nem láttuk egymást. ha valakiért már több erőfeszítést tesz, mint értem, az nekem már nem fér bele...
2014. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az de nem a durvábbik vagyis amit még el tudok nézni persze az is fontos hogy mi történik flört alatt ha pl. csók ez jutott az eszembe azt még elnézem megbocsájtom .
2014. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem már az is aggodalomra ad okot ha a barátom "olyan" üzeneteket küld, bókol más lányoknak (főleg h nekem nem szokott), <3-eket írogat

ő sem bírja h például viccesen reagálok egy táncos felhívásra (kiskorom óta RSG-zek, elég hajlékony vagyok) vagy bármire. féltékeny vagy nem, beteges vagy sem, birtokló vagy sem, én így szeretem :)

17L

2014. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!