Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Nem igazán hiszek ebben, hogy az álmoknak mindig van jelentésük. A barátnőm azt álmodta, hogy egy külsőre ismeretlen, azonban ismerős tanára megcsókolta.Olyan 36 körüli férfi lehetett, a barátnőm 15 éves.

Aki hisz az ilyesmiben, hogyan értelmezné?


2014. dec. 2. 00:29
 1/4 Noydra ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a barátnőd a tanáráról fantáziál...
2014. dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudatalatt vonzódik a tanárhoz.
2014. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehet valami az elozo valaszokban. En mindig utanna nezek az almaim jelentesenek es utanna dontom el hogy valos lehet e vagy sem.

A csokna ez a jelentese: "valltoztatni akarunk eddigi bizonytalan helyzetunkon, s valakivel, aki fontos szamunkra, megtesszuk az elso hatarozott lepeseket. Ugyanakkor, ha netan minket csokolnanak almunkvan, az valami cslardsag jele, valaki felrevezeto szandekkal rossz befolyast kivan gyakorolni rank. Mindenkeppen legyink resen!"

Ezt talaltam az alombeli csok jelentesenek ;) remelem tudtam segiteni :)

2014. dec. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is utánaolvastam, és idegennel való csók jelentheti azt is h. bűntudata van, megcsalás miatt.És tényleg megcsalt.Álmoknak tényleg van jelentésük o.O
2014. dec. 8. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!