Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a csajom? Mi legyen?

Figyelt kérdés
minden haver azt mondja nem szép a csajom, ronda a feje, kicsi a melle, nagy a segge, lóg a hasa folyton ezekkel szopatnak a haverok, és igazábó énekemse teccik annyira de én se vagyok valami szíp szóval ez van. gáz ha ilyen csajjal vagyok, nem teccik, de okos, jószívű, meg minden tuti jó anya lesz, már gyereket is akar, meg hogy vegyem el de én még nem karom, meg nem szép sokszor nem szeretek vele mutatkozni azért ez nem jó, régi csajom szép volt de ő meg hülye volt mint a tök, meg egy rimi aki fűvel fával dugott, megcsalt.. van más is akinek nem treccik a párja? ilyent hogy lehet kibírni?

2014. dec. 2. 12:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy a gáz, és a haverjaid.
2014. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés inkább az, hogy a helyesírásodat hogy lehet kibírni?

Bocs, de ezen a sztorin szakadok a röhögéstől :))))

2014. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miközben olvastam ezt a szart belül sírtam.
2014. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Teso dobd A getzibe és keress egy romacsajt,Tesó!-D

(amugy én nem vagyok roma)

2014. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem valo parkapcsolat ...
2014. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is egy s eggfej vagy a haverjaiddal együtt!
2014. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

és te ilyen hülye vagy, hogy majd a gyk alapján döntesz? szerintem egymásra találtál a csajoddal, zsák a foltját, szemetet a szél stb.

csak gyereket ne vállaljatok :D

2014. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ilyen haverok inkább terhes társaság semmint vén cimborák
2014. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csajod okos lenne akkor nem lenne veled... te épp olyan bunkó, semmirekellő lehetsz mint a haverjaid. Még a helyesírás sem megy. Ha meg nem tetszik a csajod akkor inkább hagyd a piicsába, mert ennek így semmi értelme.
2014. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%
Húú ember!Te olyan tuskó vagy,hogy lefulladna a fejedben a láncfűrész.Sajnálom azokat a nőket akikkel életed során bármilyen kapcsolatba is kerülsz.Azon pedig ne csodálkozz hogy az előző csajod megcsalt,inkább az a csoda hogy egy ilyen taplóval egyáltalán szóba áll valaki.Ahelyett hogy örülnél hogy van melletted valaki aki szeret és elfogad olyannak amilyen vagy,lehordod a gyökér haverjaiddal mindennek.Inkább védenéd meg a nődet amikor így beszélnek róla.De ha ennyire odavagy a barátaidért,akkor kúrjátok seggbe egymást b alfaszok.
2014. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!