Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a csajom? Mi legyen?

Figyelt kérdés
minden haver azt mondja nem szép a csajom, ronda a feje, kicsi a melle, nagy a segge, lóg a hasa folyton ezekkel szopatnak a haverok, és igazábó énekemse teccik annyira de én se vagyok valami szíp szóval ez van. gáz ha ilyen csajjal vagyok, nem teccik, de okos, jószívű, meg minden tuti jó anya lesz, már gyereket is akar, meg hogy vegyem el de én még nem karom, meg nem szép sokszor nem szeretek vele mutatkozni azért ez nem jó, régi csajom szép volt de ő meg hülye volt mint a tök, meg egy rimi aki fűvel fával dugott, megcsalt.. van más is akinek nem treccik a párja? ilyent hogy lehet kibírni?

2014. dec. 2. 12:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Na igen,a helyesírás az gáz... :)


Másodszor,ha szeretnéd a barátnőd nem kérdeznél ilyet szerintem..Plusz nem minden a külső..


Szerintem szakíts a lánnyal,legalább talál egy értelmesebb párt magának..

2014. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy túl okos lehet, ha együtt van egy ilyennel, mint te.
2014. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hát, ez a probléma nekem is sokszor fennáll.. hogy nekem megfelelne meg tetszik a csaj, titkokban még kiverem is rá néha, de nem nyomulnék rá, mert szégyellném, hogy effektíven nem túl szép.

De ez csak az én hülyeségem, hogy csak a tényleg jó csajokra akiken nincs semmi kifogásolható (szal szép az arca, jó a melle, segge, magassága hozzám illő), azokra merek rányomulni. Lehet majd még később változok. 24/F

2014. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy, ugye ha összejövök egy olyan csajjal aki nem szép, akkor lúzernek fognak nézni.

Ha meg még ne adj isten vissza is utasítana vmiért, akkor meg magam szemében is lúzer lennék, hogy "még annak a csúnyának sem kellettem".


Szal nehéz ez, inkább maradok a jó nőknél.

2014. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

10-es szívemből szóltál.

És még az ilyen pasiknak van barátnőjük?Bár ha veled van lehet ő se különb, pláne gyereket is akar,hát akkor egymásnak valók vagytok.

Hogy lehetsz ilyen bunkó paraszt ? Te talán tökéletes vagy? És mégis mi a baj a kis mellel és nagy popóval? Igaz, mindenki azután értékeli mije van/volt miután elvesztette...

2014. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél?

Egy gyönyörű tortát, és megosztani az okos haverjaiddal, vagy

egy talicska szart, ami csak a tied

2014. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
És azt ki a ménkű mondta neked, hogy ez az egyetlen csaj létezik széles e világon? (Mondjuk, hogy hány áll szóba egy ekkora taplóval, az más lapra tartozik.)
2014. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Úgy beszélsz a barátnődről,mintha egy jelentéktelen senki lenne:-(

Sajnálom,hogy ilyen barátja van,örülhetnél,hogy melletted áll.Sokszor a belső számít többet.Lehet szép barátnőd de megcsal akkor nem hűséges hozzád.Ha nem a legszebb akkor is szerethet téged,és te is őt.(attól lehet még kedves veled).A legjobb persze ha okos is és szép is,csakhogy szerintem veled nem akarna egy ilyen lány összejönni.

2014. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miquel nevű felhasználó azt szokta mondani, nem az a lényeg, hogy a nő szép legyen, hanem hogy az életedet tegye széppé.
2014. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!