Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves, jelenleg egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves, jelenleg egyedülálló vagy párkapcsolatban elő férfiak, nektek mi a véleményetek a házasságról, nősülésről?

Figyelt kérdés
Ki van zárva ilyen lehetőség vagy pedig szeretnétek majd feleséget magatoknak?

2014. dec. 3. 13:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

a mai világban szerintem felesleges,én kihagyom ezt az élményt inkább

házasság nélkül is ugyan úgy elvan két ember ha szeretik egymást


30f

2014. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
és te, kedves kérdező?
2014. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Kurtz Bickle ***** válasza:
Szerintem a házasság nem más, mint papír a szerelmünkről. Ennek a kiállítása köré pedig odacsapnak mindenféle kulturális hajcihőt, "szertartást". Az én hűségemet nem egy papír fogja megerősíteni, nekem nincs rá szükségem. Nem ellenzem, de nem is vágyom rá. Azt viszont elfogadom, hogy a lányok nagy része már óvodában ezt tervezgeti, és számukra fontos; szóval ha ilyet fognék ki, miatta "belemennék". Megkérném a kezét, meg ilyenek...
2014. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék megnősülni, vagyis egyenlőre úgy tartom. Családot sem nagyon szeretnék mert én sem éreztem azt soha, hogy lenne családom így nem is hiányozna az érzés.

Természetesen vannak előnyei a házasságnak, de manapság több mint a fele válással végződik és 60%-ban ott van a megcsalás is. Legfeljebb házassági szerződéssel mennék oltár elé, de akkor pedig ismét csak nincs értelme a dolognak mert akkor inkább egy üzleti megegyezésnek tűnik az egész.

2014. dec. 3. 15:13
 15/23 anonim ***** válasza:
65%

azt hittem azoknak hiányzik a legjobban egy család akinek nem volt még része benne. ezek szerint tévedtem.

szerződéssel szerintem nem érdemes házasodni. olyan mintha biztos lennél benne hogy egyszer vége lesz. akkor meg minek belekezdeni?

2014. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

30-35 éves korom körül tervezem. De nem baj ha tovább csúszik 35-nél de előrébb 30-tól semmiképpen sem.

25/F

2014. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%

Volt már pár barátnőm, de mindegyik valahol defektes volt. Nem megcsalás, meg semmi ilyesmi, hanem a felfogásukkal volt gond. Egyik karrierista, a másik full álmodozó (tettek mezejét nem ismeri), a harmadiknak megint más baja volt, a negyedik megint másért volt gázos. Apró, de idegesítő szokások, hiedelmek stb...

Én sem vagyok hibátlan, nyilván, de nekem mindig vannak következetes gondolataim e téren is, szóval szívesen nősülnék egy 10 éven belül. De nem fogok, ha nem felel meg az a nő a hagyományos befogadó energiának, fészrekrakó típusnak, gondoskodó, bájoslelkű személy képének. Tehát ne legyen nehezére majd családanyának és feleségnek is lennie. Na akkor megnősülök. Ha nem találok ilyet, akkor marad az élettársi viszony max.


Huszas férfi

2014. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%

Nem szeretnék házasodni sosem, ártalmas a férfi egészségre. Úgyse járna velem egy nő se, úgyhogy nem vagyok veszélyben:)

25F

2014. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Téged sem láttalak még kérdést kiírni :)
2014. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Sorry hogy nem párkapcsolatból válaszolok. 22 éves koromig voltam párkapcsolatban, aztán feleségül vettem a kedvesemet.

Mindig úgy voltam vele, hogy ha jön egy értékes, különleges, számomra tökéletes nő az életembe, őt minden további nélkül feleségül veszem. Én hamarabb is elvettem volna, de később történt meg, mert akkoriban még mindketten tanultunk, így várni kellett másfél évet.


25F

2014. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!