Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotoknál első találkozáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotoknál első találkozáskor meg volt a vonzalom? Vagy vkinél több találkozás után pattant fel a szikra?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal,de az első randin nem éreztem semmit,különösebben nem vonzódok a sráchoz,csak én nem szeretnék külsőre menni viszont semmi vonzalom nincs meg,ő vonzódik hozzám azt éreztem.De én nem.


Esetleg több idő kell ennek,míg kialakul vmi? Vagy ha már az elején nincs meg akkor nem is lesz?


2014. dec. 3. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Elsőre szinte senki nem vonz.


Aki meg igen az meg személyiségre lesz alkalmatlan.


Szóval ráqrtam. Nem kicsit, nagyon.

2014. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóval akkor tudta az a mágnespicshájú, hogy piercing van a fa_szomban? Tudta?
2014. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megvolt, igen.


Ha nincs vonzalom, nem sok értelme van a dolognak, de esetleg adhatsz még 1-2 találkozónyi időt neki, aztán hátha.

2014. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat ha hülyeséget kérdezek,de szűz vagyok még,most voltam első randin. Nem tudom hogyan van ez. Sok embert kérdeztem a környezetemben ők azt tanácsolták,hogy találkozzak még 2x-3x vele.Ha utána se érzek abszolút semmit,hagyjam. Vki meg azt mondta,ha első találkozásnál nem érzek egy kis vonzalmat sem. Akkor már a második találkozó is felesleges.


Ezért elbizonytalanodtam.

2014. dec. 3. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem azt hogy lenne szikra még mikor első 1-2 alkalommal találkoztunk volna. De nálam kb 2-3 hét alatt kialakult a dolog. Kellett ennyi idő hogy letisztuljonak a dolgok. Úgyis érezni fogod hogy meg van e az a plusz dolog. Nekem külsőre is tetszett párom de igazán a belső ami megfog.
2014. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első randin én sem éreztem semmi különösebb vonzalmat, csak egyszerűen szimpatikus volt a személyisége. Tovább beszélgettünk azért, találkoztunk is és egyre jobban megkedveltem. Most ott vagyunk, hogy 1 éve ismerkedtünk meg, és kb. 1 hónapja a harmadik találkozáson lett nyilvánvaló, hogy én őt szeretném és nagyon is vonzónak találom, külsőre és belsőre egyaránt. Úgyhogy most már Ő a barátom. :)
2014. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi csak hétvégente tudunk találkozni,mert elég sokat dolgozik és nem is itt lakik közel :/
2014. dec. 3. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam az volt, hogy vagy éreztem a vonzalmat az első randin, vagy nem alakult ki később sem. De mindenkinél más.
2014. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első találkozásunk egy vendéglátó helyen volt... üdítőztünk, beszélgettünk...majd arra eszméltünk, hogy ránk esteledett, és megéheztünk....együtt vacsoráztunk....szóval ha nem is volt kifejezetten vonzalom, nagyon élveztük egymás társaságát :)

37 évesek vagyunk (mindketten rég voltunk már randin)


szóval ha jól érzed vele magad, az már jelent valamit! tudod.... mikor mennél, de nem tudsz elszakadni Tőle.... :)


adj esélyt még neki, magatoknak!

2014. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!