Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, ha a fiú megtart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha a fiú megtartja az előző barátnőitől kapott dolgokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt képre, ajándékra, mikor már van másik barátnője?

2014. dec. 4. 01:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, miért ne tarthatná meg?
2014. dec. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tartsd meg jólesz tüzelőnek ebben a hidegben
2014. dec. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak ha lesz következő neki ne biztos hogy jól fog esni... ne dobd ki csak ne mutogasd elötte :)
2014. dec. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
legközelebb a számlákat is kérd el, hogy majd el tudd őket adni, legalább vmi hasznod is lesz belőle :D
2014. dec. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi eshet ebben rosszul?
2014. dec. 4. 01:43
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Az hogy kötődsz egy másik lányhoz, aki már a múltadhoz kellene hogy tartozzon nem a jelenedhez. Felmerülhet az új lányban a gyanú hogy már nem csak szép emlék hanem hogy még mindig azt szereted és arra gondolhat az új hogy csak pótolni akarod vele az előző utáni űrt.. Azért ne mutogasd, vagyis mutathatod is csak ne mond meg neki hogy az előző barátnőd ajándéka, főleg addig ne amig frissnek számit vagy frissnek érzitek a kapcsolatot.

Persze nem kell kidobni semmit, nem erről van szó még akkor sem kell eldobni ha csak az emlék miatt tartod meg. Ha kérdezi mondd azt hogy valakitől kaptad, ismerősödtől és lehetőleg hidegen közöld, ne olvadozz és ne mézesedjen el a hangod hogy pl a "Zsuzsikától van".

Később persze lehet beszélni ha már összeszoktatok és kiismertétek egymást, mivel a régi lezárt kapcsolatok a, a velük átélt élmények tapasztalatok múltunk és valamilyen szinten a személyiségünk részeivé is váltak. én is megtartottam minden kis emléktárgyat amit a volt pasijaimtól kaptam, cd-ket, leveleket, képeket stb de még az emlékezetes sms-eket is, mert akkor a maguk idejében azokhoz szép emlékek fűznek és valamikor szerelmes voltam beléjük.

de tapasztalat hogy nem tesz jót egy friss kapcsolatnak ha a volt barátnőktől kapott szerzett emlékeket mutogatod..sőt akár még féltékenységből az új barátnő ellophatja vagy tönkre is teheti ezeket a becses holmikat ha olyan vagy tényleg másodhegedűsnek érezheti miattuk magát.

2014. dec. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azon múlik, hogy miért tartod meg. Ha azért, mert ez is a multad része és nem keserítette meg a jó emlékeket a vége akkor az úgy okés, bár ritka de elő fordulhat.

Ha azért, mert még érzel valamit az iránt akitől vannak, vagy aki miatt vannak, akkor az már nem oké.

Legalábbis a legközelebbi partnered szemszögéből.

Nekem mint idegennek teljesen mindegy...

2014. dec. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mostani parom akivel 2 honapja vagyunk egyutt meg mindig az iroasztalan tartja a kozos albumukat... es a falon oda van vesve a no neve meg az ove egy szivbe. 5 eve mentek szet. Azt mondta eltunteti oket. Bar tudom sose fogja. Es azt is hogy meg mindig bele szerelmes. Csak ez kicsit gaz hogy 5 ev utan se tudja lezarni ha kozben engem is szeret velem van..
2014. dec. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megtartottam én is, persze nem mindent, és nem látható helyen vannak.

Dobozban a szekrény tetején, és nem szoktam levenni nézegetni :) Majd gyereknek, unokának lehet mutogatni :D

Használati tárgyakat is megtartottam, mert miért dobnék ki egy jó kis inget? Nem kell azt senkinek sem tudni, hogy kitől kaptam, és nekem is csak azt jelenti, ami: egy szép, kényelmes ing :)

2014. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát mit csináljon vele? Dobja ki? Nekem a régi - fiúktól kapott - leveleim is el vannak téve emlékbe.
2014. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!