Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből később nagy baj is lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vanessza Emese kérdése:

Ebből később nagy baj is lehet?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együdt a párommal. nagyon jól működő dolog volt, az elején. nyáron Balatonfüreden dolgoztunk. ott megismertem egy 27 év körüli fiut. nagyon megtetszett, ami a barátomnak fel is tűnt. eljárkáltunk iszogatni munka után, de úgy hogy ott voltnaz én párom is. nagyon jól elbeszélgettem azzal a fiuval amit a párom ismét rossz szemmel nézett. amióta hazajöttünk néha rámtör egyfajta hiány érzet a fiu iránt. a párommal meg már nem is olyan a szexuális életünk mint amilyen elötte volt. ez szerintetek mit jelenthet??

2014. dec. 4. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a srác jobban érdekel, mint a párod, mert az utóbbit már nem szereted.
2014. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megtetszett neked a fiú, gondolom. Szerintem szakítsd meg a sráccal a kapcsolatot, míg nem késő.
2014. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1,5 év pontosan annyi idő,amennyi alatt lebomlik a szerelemhormon. (Oxitocin) Már ha egyáltalán szerelmes voltál valaha a párodba. Tudod, az emberek 90%-a nem azzal van együtt, akivel kellene. Lusták ismerkedni, leragadnak az első jöttmentnél, aztán csodálkoznak, ha utána nem bírnak a vérükkel.
2014. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!