Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy netes kapcsolat?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy van egy csaj, aki nekem nagyon szimpatikus. Ma vallottunk egymásnak és kiderült, hogy mind a ketten egymásba zúgtunk.

Megbeszéltük, hogy nezes kapcsolatunk lesz.

De milyen egy netes kapcsolat?

kérlek, magyarázzátok el. Csajok, pasik eggyaránt. De leginkább csajok, mert pasi vagyok és érdekel milyen ez női szemszögből. Mit szeretnének, mit várnak, stb. Ha lehet kor + név legyen.

17/f vagyok.


2014. dec. 4. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mintha a kedvenc kajadat sosem ehetned, hanem csak ujsagban latod. Hacsak nem te vagy Bartos ne menj bele.
2014. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eljártok mással dugni, fészbúkra mehet a kapcsolatban.

Igazából egy nagy szar.

2014. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól függ tcp-n vagy udp-n megy
2014. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szar.
2014. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár napig tart csak
2014. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Buford Tannen ***** válasza:
kezdésnek jó de ha nem fogtok találkozni akkor semmi sem lesz belőle!
2014. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!