Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem unjátok már ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem unjátok már ezt a felszinességet? (fiatalok)

Figyelt kérdés

22 vagyok,és nagyon undorodom a koroszályomtól,főleg a tőlem fiatalabbaktól. Mindenfelé ezt a felszines,előitéletességet látom,fiúk nem néznek rá egy lányra,ha nincs kidobva a tőgye,vagy nem 11/10 az alakja,vagy legalább az arca.

Lányok szintúgy..ha nem vagy kigyúrva,vagy nincs ecset fejed,bekuláztam nadrágod érmexxel kombinálva,akkor lúzer kell legyél.

Én valahogy pont az egyszerübb lányokat látom szépnek,taszit amikor egy "lány" teszi a rbncot,dobja magát,nagy a szája.

És bele gondolok,hogyha két ilyen felszines,sötét ember összejön,akkor mi lehet abban a kapcsolatban szexen kivül,ezek egyáltalán képesek őszinte,mély érzelmekre egymás iránt,vagy agyba-főbe csalják egymást amint alkalom adódik.

Volt szerencsém beleszeretni egy lányba,aki normálisnak tünt,de amint tényleg beleszerettem meg is csalt azonnal,és hazudozott,gondolom mert élvezte,hogy amig a másik(fenti fiú jelzőket hozdó) gyerekkel kufircol,addig én kihajtom a belem,hogy tudjak neki mindent megadni.


Ez után a csalódás után,ami 1 évvel ezelőtt volt pontosan,annyira kiábrándultam,hogy nemtudom eljön e az idő,hogy még kezdeményezzek egy lánynál,mert amint elkezdődik egy mondjuk szemezés,vagy ilyesmi azonnal előjön,hogy ő is eljátszaná velem,és fel is adom.

Nagyon hiányzik az érzés,amit magamnak hazudtam amig vele voltam,de félek,hogy nem nagyon fogom még egyszer érezni ilyesmit..


Kicsit elkalandoztam,bocs.


22/F



2014. dec. 4. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Reklám:
2014. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Te nem unod már a siránkozást?
2014. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem a többi millió lánnyal van a probléma, akik normálisak lennének, hanem veled, mert egy ribi miatt azt feltételezed, hogy már senki nem normális. csalódtál, persze, előfordul mindenkivel. de ettől még nem lesz mindenki más szar, csak meg kéne őket ismerni jobban. a hozzáállásodon kellene változtatni.
2014. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Buford Tannen ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz
2014. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pontosan egyetértek veled kérdező! Én se bírom a korosztályom, totál felszínes, az életcél meg az, hogy minél több emberrel d*gjanak.

Ráadásul ha valami nem megy a kapcsolatban akkor könnyű dobni a másikat mondván, hogy van helyette 1000 másik csaj/srác.

20/L

2014. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak jó környezetben élek, de például a mi osztályunkban/iskolánkban ez nem jellemző. Ha valaki összejön valakivel, akkor ők tényleg szeretik egymást, akkor is ha ecsetfej a pasi, vagy a lány kicsit többet mutat. Egy-két eset kivételével egyszer se történt olyan, vagy hasonló amiket leírtál. És ezek is csak fél év múlva nagyjából. 17l
2014. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdezővel is,5-ös válaszolóval is egyetértek.Meg úgy általában is,az én korosztályom a buliba hány,én meg tőlük hányok,ahogyan viselkednek,mennyire felszínesek,és undorítóan válogatósak...

23/F

2014. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nanananana. a válogatósság nem felszínesség, hanem teljesen természetes dolog. ha van lehetősége, nyugodtan válogasson a férfi is, meg a nő is. márpedig lehetősége mindenkinek van, senki nem kényszerít senkit semmire.


látom páran nincsenek tisztában a szó értelmével... a buliban hányás sem felszínesség, csak hát egy torz értékrend, meg gyerekesség, de ezen a legtöbb ember átesik, aztán kinövi. akkor van baj, ha nem növi ki.

2014. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#2 nem,nem unom,mert első,és szerintem utolsó kérdésem a témával kapcsolatban,csak kiváncsi voltam,hogy látja e még igy valaki.És szerintem ez nem siránkozás,csak leirtam milyen elcseszettnek látom a helyzetet,és hogy mi tett rá még egy lapáttal.


#3 folyamatosan próbálok úgy hozzá állni,ahogy előtte,de mindig eszembe jut,és el is megy a kedvem az egésztől,lehet mégtöbb idő kell,vagy már nemtudom.

2014. dec. 4. 22:28
 10/14 anonim válasza:

Szerintem nagyon is igaza van a kérdezőnek!!!

Minden tiszteletem! :)

Az biztosan igaz hogy csalódott egy csajban., de a többi színtiszta igaz végre aki így gondolja ezt az egészet!

Nagyon is vicces lett ez a mai világ.

Sajnos majdnem mindenki a könnyű utat választja. Tisztelet a kivételnek!

Pl. a fiúk pávák lesznek szerintem nem kell részletezem hogy pontosan mit is jelent.. Nagyon szeretnének jó csávónak tűnni.. Bunkóság és a nagyképűség határa náluk a csillagos ég.

A lányok pedig hát ők sem hadják ki a könnyű utat.. Sajnos. Pláza p*csa. Vagy egyszerűen csak divatos kis cicababák lesznek..szintén tisztelet a kivételnek! :)

Igazán csak arra akarok ki térni hogy ami fiatalok csak a könnyebb utat választja ez alatt azt értem hogy túl könnyen akarnak boldogok lenni és azt hiszik hogy amit csinálnak az jó dolog.. És az meg hogy. Divatosan járkálnak. Piát se spórolják meg a drogot maguktól.. sz*x is könnyen jön, könnyen megy ( ezek a fiúkra is tartozik)..

Hát ahogy én észre vettem ezek emberek csak a többinek akar meg feleni.!

Persze az aki ezt nem teszi az már az ilyen emberek szemében már lúz*r, nyom*rék stb.

Aki olyan ruhát vesz fel amit ő akar és éppen nem pont a divat alapján van, akkor már alapból az embert le nézik :/. Vagy azért mert szegény, vagy normális lány, vagy fiú az illető akkor már ő béna. Ha egy lány nem kurvul be akkor már semmi be veszik vagy ha egy fiú nem páva.. És nem megy a többi után akkor már őt is le sz*rják.

Meg még sajnos a szülők is el tudják b*szni azzal az egészet hogy nem nevelik meg azt a kölköt és csak linkre veszik az egészet jobban mondva csak el tartják a gyereket. Nem figyelnek oda "nem veszik rövidebbre a pórázt" szerintem ez is oka lehet hogy csak ilyen könnyen bele ugranak ebbe az egészbe hiszen nincs mi vissza tarja őket a hüly*ségtől!

DE TISZTELET A KIVÉTELNEK MEGINT! :)

Mert még van kivétel!!

2014. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!