Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pusztán kíváncsiságból milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pusztán kíváncsiságból milyen előnyei vannak annak h v ki pasinak születik?

Figyelt kérdés

Mer én csak a hátrányokat látom.


25 F



2014. dec. 5. 00:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
nem vérzik havonta a puncid, és nem dugnak meg
2014. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 baboca20100107 válasza:
Fel a fejel lehetsz lovászfiú
2014. dec. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
37%
Én is így látom, míg egy lány, legyen az ronda, vagy akár buta, kedvére válogathat, a fiúknak viszont sanyarúbb sors jut.
2014. dec. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
43%
A gyereket nem te hordod ki , a kopaszodás állítólag férfias . Bármikor agyon lehet a riválist verni és ez elvárás is .
2014. dec. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk én rohadtul örülök annak, hogy nem menstruálok havonta, na meg hogy nem nekem kell 9 hónapig kihordani a gyereket, a szülésről nem is beszélve...
2014. dec. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
15%
Miért, a gyerekkihordás az olyan rossz? Én még egyetlen anyukát se hallottam efelől panaszkodni, és igaz, hogy a szülés fájdalmas, de mégis azt mondják utána, hogy megérte. Szóval a szülést/gyerekkihordást ne állítsuk már be, mintha valami elviselhetetlen kínzás lenne.
2014. dec. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Nincs menstruáció, nincsenek hangulatingadozások, ott és akkor pisilek amikor és ahol csak akarok. Nehezebben kapok el húgyúti fertőzéseket, tudom mit akarok, viszonylag alacsony karbantartásigényű a testem, és még a fodrász is olcsóbb. :D

Kérdező miért érzed úgy, hogy számodra hátrány a férfi test?

2014. dec. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

A kettős mérce miatt nem sok


Példák


megerőszakolnak egy nőt: elítéljük

megerőszakolnak egy férfit: haha lúzer


megveri a feleségét a férj: elítéljük a férfit

megveri az asszony a férjét: haha lúzer balfék papucs


egy nőnek a "nemi jellegei" nem túl erősek kicsi mell csúnya vagina: Ugyan jó az, sőt sok híve is van

egy férfinak kicsi vagy furcsa a brokija: haha lúzer nyüzüge kis gyökér


egy nő nem kövér: egy csomóan mégis imádni fogják

egy csávó kövér: haha lúzer hájfej


egy caj szemüvegs: szexepil

egy csávó az: haha tudálékos lúzer


egy csaj megcsalja a cávót: igen helyes!

egy csávó megcsalja a csajt: haha lúzer verjük meg


egy lány randa: vigyasztaljuk, elnézzük neki

egy srác randa: haha lúzer gyökér fúj


NEM JÓ NEKÜNK

2014. dec. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
8%

Na szóval: Egy kulcs, ami minden lakatot kinyit, az király. Ugye? Viszont egy lakat, amit minden kulcs kinyit, az szar.

Tehát dughatsz amennyit akarsz, mert csak elismerés jár érte. :D

2014. dec. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
9. Ja, csakhogy ez kb. a pasik 1-2 százalékára igaz, akik tényleg vonzóak. A többi csúnya lúzer meg inkább csak sóvárog. Bezzeg a csúnya nők is akkor dugnak amikor akarnak.
2014. dec. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!