Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Egy ideje ismerkedek egy lánnyal, de az 5. randin bevallotta, hogy férje és két gyerek is van. Mit tennétek most?

Figyelt kérdés

Szóval mikor ismerkedtünk azt mondta, hogy albérletben lakik és van egy lakótársa. Nagyon szép, kedves, 25 éves lány (Én 26 vagyok)

Tegnap azonban bevallotta, hogy nem lakótárs, hanem 4 éve férje van és van egy 3 és egy 1 éves gyerek. Hát most megszeppentem. Mondta, hogy rossz már a házasság, a pasi iszik, többször bántotta is már... Csak aza bibi, hogy nekem 26 évesen nem fér bele a gyerek... Vagy más volt már ebben a helyzetben?



2014. dec. 5. 09:55
1 2 3
 11/22 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Már az elején nem volt veled korrekt, az ilyen horderejű dolgokról illik tájékoztatni egy esetleges partnert...szerintem - már ha nem szeretnél magadnak nagyon sok fejfájást - azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert minél tovább húzod, annál nehezebb lesz a dolog...
2014. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szívás. Nincs más lehetőséged, mint a menekülés
2014. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hagyd a csába, egy dugást sem ér meg, főleg ha kiderül hogy valami agresszív gyökér a férje aztán megkeres bepiázva. Van még egy rakás lány akivel összejöhet.
2014. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Noydra ***** válasza:
100%
Én is csak annyit tudok mondani, mint a többiek, hazug reebanctól menekülni kell.
2014. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég fiatal vagy még. Cseréld le a francba! És egyetértek az előttem szólókkal.
2014. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Jól írják, nem kell megenni a maszlagot, h őt h bántja a férje meg a többi, ezer ilyet láttam már.

Inkább vigyázz, mert rádtelepszik.

2014. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Tipikus kamu duma. Egyébként a csaj egy hazug gerinctelen alak. Kidobni, és még bottal se piszkálni meg. Esetleg felhívni a kedves férj figyelmét milyen felesége van?
2014. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból irom hogy menekülj,ember..egy dugást sem èr a dolog,már abból is csak bajod lenne. 35/F
2014. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Durván megszívatott a csaj. Hazudott neked végig egy fontos dologban, mert félt, ha bevallja a férjet-gyereket, akkor lekoptatod, ezért inkább hagyta, h előbb megkedveld, mert akkor már nem pattintod le egyből és lám, be is jött, mert gondolkodsz rajta, h mi legyen.


Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert aki ilyenben hazudik, az durvább dolgokban is fog.


31N

2014. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
le is írtad hogy neked nem fér bele a gyerek akkor meg miért dilemázol ezen? De még hazudott is neked. Én már az 5. randin ekkorát hazudik neked elküldeném a francba.
2014. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!