Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Egy ideje ismerkedek egy lánnyal, de az 5. randin bevallotta, hogy férje és két gyerek is van. Mit tennétek most?

Figyelt kérdés

Szóval mikor ismerkedtünk azt mondta, hogy albérletben lakik és van egy lakótársa. Nagyon szép, kedves, 25 éves lány (Én 26 vagyok)

Tegnap azonban bevallotta, hogy nem lakótárs, hanem 4 éve férje van és van egy 3 és egy 1 éves gyerek. Hát most megszeppentem. Mondta, hogy rossz már a házasság, a pasi iszik, többször bántotta is már... Csak aza bibi, hogy nekem 26 évesen nem fér bele a gyerek... Vagy más volt már ebben a helyzetben?



2014. dec. 5. 09:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Tudod te magad is nagyon jól a választ... csak megerősítés kellett.
2014. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Sürgősen hagyd ott. Nem is a gyerekek miatt, hanem 1. nem vagy szerelmes belé, 2. a nő, ha ennyire nem volt őszinte, nem érdemel őszinte kapcsolatot. Sajnálom a gyerekeit.
2014. dec. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!