Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti a fiúbarátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a fiúbarátotokkal (nem a párotok) mennyire aludnátok egy ágyban, ha a fiút 2 hónapja kosaraztátok ki?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Micsoda? Ha csak barát akkor hogy aludhatnék vele egy ágyban? Ráadásul, ha előtte kikosaraztam? Vagy megbántad, hogy kikosaraztad, és mégis kellene? Ne kelljen, mert valószínűleg nem tudnád szeretni, ha egyszer tudtál nemet mondani a kapcsolatra.
2014. dec. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11-es: Én vagyok a fiú és én lettem kikosarazva. :D
2014. dec. 6. 13:20
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan mondta, hogy egy ágyban akar velem aludni, csak azt mondta, hogy nem igazán zavarja, ha nem tudok neki máshol helyet keríteni (albér

etben lakom). Ez azért érdekes, mert korábban még máshol (unokatesóimnál), úgy sem akart "nállam" aludni,hogy még külön szobát is kapott volna.

2014. dec. 6. 13:24
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány meggondolta magát a kikosarazásoddal kapcsolatban és így akar ismét közelebb kerülni hozzád. Sztem megérne egy próbát, ki tudja mi lesz belőle:D
2014. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyébként én is szoktam a fiú barátomnál aludni (egy ágyban). Egyszer régen mi is együtt "jártunk" de rájöttünk, hogy mindkettőnknek többet jelentett a barátságunk, ezért barátok maradtunk és azóta is azok vagyunk :))
2014. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Amm. a lány (saját állítása szerint legalább is), még szűz. Járt már fiúval és csókolóztak is, de szex nem volt, de amm. se egy könnyűvérű tipus. Nem egy tipikus partyarc (nem szeret szórakozóhelyekre járni). Egyébként én is szűz vagyok annyi ráadással, hogy nekem nem volt még barátnőm, és a smárolást is csak diszkóban csináltam, vadidegen lánnyal (eddig 3 alkalom volt, mindig mással). Amm. én 20 éves vagyok, ő pedig 19.
2014. dec. 11. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!