Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom észre vegye, hogy nagyon kevés időt szentel rám?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy étterme van neki es a szüleinek és mellette focis kampányokat szervez..egy héten hétvégén max egyorat szentel rám összesen de ugy vélem ez egy kapcsolatnak kevés ráadásul én is itt dolgozom az étteremben és mikor én dolgozpm mindenre van ideje kb csak mikor szabad vagyok akkor érdekesen nincs ideje rám..miota vele vagyok magányos lettem pedig én imádok társaságban lenni..ráadásul bàrmikor meg akarom vele ezt beszélni nem fogja fel hogy elhanyagol pedig nekem az is jo lenne ha van ideje mikor en nekem sincs sok melom akkor nem mashoz üljön le beszélgetni hanem hozzam vagy ne a gép elött ücsörögjön mikor én is egyedül ülök...például rosszul esik az is mikor tudom h velem alig beszél de jonnek emberek "üzleti megbeszélésre" és mikor már csak ott ücsörögnek dumcsiznak nevetgélnek én meg egymagamba ülök és azt nézem milyen jol szorakoznak majd elvárja hogy mosolyogva vigyem ki nekik a kávét vagy akarmit pedig nincs kefvem mosolyogni mert kb ilyenkor cselédnek érzem magam pedig pincér vagyok ez a dolgom de valahogy abban a pillanatban cselédnek érzem magam majd mikor eljön az asztaltol nrm hozzam ül egyből a gép elé majd vissza dumcsizni hozzajuk..hogy ébresszem rá hogy ezzel nemjo irányba halad?? A beszéd semmit nem ért nála...kérlek segItsetek valamit kitalálni mert én már kezdem feladni hiába szeretem de kimerültem hogy megértessem vele de semmi látszata...:(
2014. dec. 5. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat alappillére a kommunikáció.

Miért nem beszéled meg vele?

2014. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer szánd rá magad, és határozottan ültesd le, hogy ezt most megbeszélitek. Ha nem hajlandó rá, akkor sajnos nem a sok elfoglaltság miatt hanyagol el...
2014. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te magad irod le hogy a baratodnak mindenre van idelye csak rad nem. En arra gondolom nem is akar tobb idot rad szakitani. Te szerelmes vagy az biztos a baratod iszont nem csak sexre hasznal tartogat teged.

Lenne idelye oda menni hozad mello kozben is megpi

uszilgatni megolelni, este egyuttelmenni setalni mozi stb.... semmivel nem nez rad tobbel mint barmelyk dologozojara.ugy erzem nem te vagy az elso akivel viszonya volt az eterem dolgozoival.ami kettotok kozt van nem is nevezheto parkapcsolatnak. Hagyd a francba a sracat es bezz mas munka.h.utan is!

2014. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Probáltam vele megbeszélni de konkrétan nem is fogyel rám..más dolgotójával nem volt mert eddig fiú pincérei voltak..az a baj hogy 15éve ilyen az élete és mintha nem akarna változtatni rajta csak bele akarna préselni az idejébe..bár én is kételkedem benne h szeret e mert hat tenyleg mindennap itt van az etteremben és mindenre van ideje amit el akar intezni csak mikor szabad vagyok akkor merdekesen semmi ideje csak egy oraja kb..:( nemtudom lehet a legjobb lesz ha közlöm vele hogy en korrekt voltam adtam neki időt de nem élt a lehetőséggel így lépek...:(
2014. dec. 5. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!