Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a pasitok otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasitok otthon zsíros kenyeret enne pirosarannyal, lilahagymával és kolbásszal, mennyire vetnétek meg?

Figyelt kérdés
Bár barátnőm nincsen, de ezen el szoktam gondolkodni. Manapság nem "menő" ilyenekkel barátkozni. Egyébként jó megjelenésű, igényes 20-as vagyok, aki néha szereti a hagyományos ízeket. :D
2014. dec. 5. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
En is lany vagyok es szeretem a zsiros kenyeret, kolbaszt, sult hagymas kolbaszos rantottat meg ilyeneket :)
2014. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tejóég, ilyenért megvetni?:D Semmi baj sincs ezekkel, sőt én is szeretem őket, már most összecsordult a nyál a számban. Csak a kolbi és a hagyma után egy fogmosás minimum:)
2014. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szóval. Szerinted már az dönti el a mai barátságokat, hogy ki mit eszik? Na b.meg.

Pedig nem vagyok olyan vén, de azt hiszem, baromi rossz ha ezen filózol.... ki a fityfenét érdekel, hogy mit kajálsz? Ha egy csajcica azért nem hajlandó veled vacsorázni/randizni, mert te nem gyroszt zabálsz, hanem pldául pacalt, akkor az a nő egy idióta cafka.

Ja igen, azt elfelejtettem, hogy nektek, mai férfiaknak(nem nevezhető izéknek) ilyenekre van szükségetek...

Akkor bocs: soha, de soha de soha de soha ne egyél több "hagyományos" jellegű ételt, anyádnak meg szólj, hogy ha nem kezd el a mediterrán konyha szerint főzni, akkor sose lesz unokája.

-.-

2014. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 full twirl ***** válasza:
Magyar ember ezeket eszi, nem a MekDánelces szarságokat! Maradj is ilyen, koma!
2014. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Annyira kemény, hogy akik lenézik az ilyeneket, meg rinyálnak a hagymaszag miatt, azoknak már nem gáz a hagyma, ha valami gyorséttermi hamburger vagy kínai kaja miatt eszel hagymát :D Szánalom!
2014. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Baratom is szokott ilyet enni:) hat en "annyira megvetem" h nem is hagyom megenni, meg eszem en helyette😂
2014. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha nekem nem csinálna, akkor baromi dühös lennék rá, de megvetni az ágyat szoktam.

Viszont a zsíroskenyérrel eszed a kolbászt? Nekem ez már sok a jóból :) De hagymával és pirospaprikával, oh yeah...

2014. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!