Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet egy ilyen sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen sráccal kezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki aranyos, néha kicsit bunkó, de én nagyon szeretem és ezt ki is mutattam felé, neki is tetszem viszont könnyedén kezeli is e kapcsán a közeledésemet, biztos pontnak érez maga mellet ezért nem is lép előrébb a kapcsolatunk.hogyan érhetem el azt hogy belémzúgjón ő is. illetve azt hogyan érhetem el hogy jobban udvaroljon nekem.
2014. dec. 5. 20:32
 1/1 anonim válasza:
Nos,én is igy vagyok most vele (Nevezzük B-nek) de azt vettem észre hogy régen az egyik haverja tetszett (M) de ő abszolút reménytelen volt, B elkezdett flörtölni,ekkor rá figyeltem jobban és M is észrevett mert nemvele foglalkoztam és talán féltékeny volt. Szerintem próbáld meg úgy kezelni mintha egy könnyedén elfelejthető barátságban lennétek és ne keresd a társaságát mert akkor ő fogja keresni a tiedet.
2014. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!