Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kegyes hazugság vagy inkább szemétség?

Figyelt kérdés
A barátomnak sose mondom meg hogyha összefutottunk az exemmel, pedig néha rákérdez, de semmi szükség rá hogy kombináljon és amúgy sem jókedvemből találkozok vele, a tesóm nagy haverja lett és sokszor lóg itt. Én meg jóba maradtam vele a szakítás után szóval én is elbeszélgetek vele néha, de közbe meg annyira jelentéktelen dolognak érzem, nem akarom megemlíteni a barátomnak.
2014. okt. 22. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ha rákérdez és hazudsz az elég szemét dolog...ennyit az őszinteségről...
2014. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked jelentéktelen, de lehet, a barátodnak nem az.


Ha elmondod neki, hozzátéve, hogy nem nagyon tudsz tenni az ellen, hogy időnként ne fussatok össze, akkor legalább nem lepődik meg, ha tőletek látja kijönni, amikor megy hozzád...


De ha nem mondod el, főleg, hogy rá is kérdez, akkor pont amiatt fog kombinálni, hogy vajon miért hazudtál?


Nem jó egy kapcsolatot hazugsággal indítani, még akkor sem, ha kegyes hazugság...

2014. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kiderül, akkor lesz belőle gond - nem fogja elhinni, h másban nem hazudtál.
2014. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
A hazugsággal -még ha kegyesnek tartott is-, az a baj, h a másik bizalmát ingatja meg, ha kiderül.
2014. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!