Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kegyes hazugság vagy inkább szemétség?

Figyelt kérdés

A suliba egy fiúval vagyok jóba, neki szoktam kiönteni a lelkemet, megbízok benne, fontos nekem. (sulin kívül nem szoktunk találkozni), de a barátomnak úgy állítottam be hogy ő csak egy idegesítő osztálytársam, akivel néha beszélek, de ha tudom inkább levakarom magamról.

Egyszerűen csak nem akarom hogy féltékeny legyen.


2014. nov. 10. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azért illene a barátodnak is elmondani ezt. Mondd azt, hogy régóta van, és tényleg csak barátok vagytok..
2014. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mondd meg, hogy ő egy fiúhaverod. Ha véletlenül meglát titeket beszélgetni, utána nem biztos, hogy el fogja hinni, ha azt mondod csak haverok vagytok, még ha így is van (mert egyszer már hazudtál).
2014. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Csak egyet nem értek. Ha van szerelmed, az egyben a barátod is nem? Miért kell egy ilyen fiú külön ezekre? Jó, ez még annyira nem is gázos, de hogy kamuzol a pasidnak, az gáz.
2014. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak egy mocskos hazugság, semmi más, mondva csinált indokkal.
2014. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat. Alig tudunk találkozni.
2014. nov. 10. 16:38
 6/9 anonim ***** válasza:
pont azért kéne a barátoddal megbeszélni ezeket a dolgokat, ha távkapcsolat...mert akkor keveset taliztok és még azt a keveset is vele kéne megbeszélned nem egy másik sráccal. az biztos ha az én barátnőm lennél és ezt tennéd kivágnálak mint macskát szarni
2014. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátodat idegesíti, hogy vele beszélgetsz, inkább mondd el neki. Emiatt a kapcsolatotok is tönkre mehet, ha titkolózol előtte.
2014. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagy butaságot csinálsz! Mi lesz, ha rájön a barátod, hogy hazudtál neki, vagy esetleg nem jön rá, de előveszi a haverodat, hogy hagyjon békén, mert panaszkodsz, hogy idegesíted, nem tudod levakarni?

Ezzel a buta kis hazugsággal két a számodra fontos ember bizalmát is örökre elveszítheted.

2014. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez sztem szemét dolog volt, fel kell vállalni, ha már ennyire rendes veled.
2014. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!