Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még? Azt hittem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Azt hittem idovel elmúlik de még mindig nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés
3 hónapja elkoltozott munka miatt. azt hittuk mukodni fog igy is a kapcsolatunk,de jottek a folyamatos veszekedések mert nem volt ideje rám. aztán besokkalt és szakított velem. azóta volt egy rovid kapcsolata de már vége van. nekem nagyon hiányzik és minden hibája ellenére még mindig szeretem.. rogton szakítás után beszéltem vele és azt mondta o ezt lázárta nem akar hazajonni a távkapcsolat meg ugysem mukodne. nem tudom mit tehetnék még ha még mindig írnám neki h szeretem szánalmasnak gondolna vagy nem tudom.. de igy már nem bírom.. otletek? tapasztalatok? valami segítség? (L/18)
2014. dec. 7. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
tudod, minden csak akarat és elhatározás kérdése. ha túl akarsz lépni, menni is fog, csak kemény munka. nem érdemes teperni utána. van, akinek a távkapcs tényleg nem működik. nekem sem menne.
2014. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem tudok valakit elfelejteni hónapok óta,mert nagyon szeretem.Mindent megpróbáltam,hogy túlléphessek rajta,nem ment.Elengedtem,de abban reménykedem,hogy egy napon majd minden a régi lesz.Mást nem lehet tenni.Hagyni,és reménykedni,aztán közben majd csak jön más,aki segít felejteni.
2014. dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!