Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már több, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már több, mint 2 hónapja, hogy járunk és még nem volt szex, és felsem hozta ezt a témát még idáig. Hogyan mondjam meg neki, hogy itt lenne az ideje? Vagy még nincs itt az ideje? 21/F,19/L

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hónap pláne ennyi idősen nem olyan sok ám. Lehet ő még nem szeret annyira, hogy megtegye.
2014. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor van itt az ideje, ha mindketten akarjátok. Egyébként, meg ha meg akarod neki mondani,azt a mondatot, hogy" itt lenne az ideje", felejtsd el sürgősen.
2014. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a., mássz rá és ha nem állít le, akkor itt az ideje

b., valami alkalmas pillanatban hozd fel a témát, gondolkodott-e már a szexen


Annyira nem bonyolult dolog azért az ilyesmit megbeszélni egy kapcsolatban.

2014. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem időhöz kötött dolog. Ő még nem akarja, ennyi.
2014. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még azt sem tudod hogyan kezdeményezz szexet, vagy hogyan beszélj erről egy nővel, határozottan nem vagy kapcsolatképes.
2014. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szűz még? Mert akkor biztos parázik tőle. Én már nem voltam az 19 évesen és egy hétig sem bírtam volna, nem hogy 2 hónapig. Bár 19 évesen pont nem voltam ilyen szituban, hogy új pasim lett, de aztán 20 évesen már az első randin lefeküdtem valakivel, akivel azóta is együtt vagyok. Valószínűleg, ha őt nem vonzza a dolog, akkor még baromira nincs itt az ideje.
2014. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!