Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az okos, de kifejezetten nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az okos, de kifejezetten nem szép nők mivel szokták vígasztalni magukat?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy "a belső fontosabb"?

Pl. hogy külsőre 10/10-es pasikat sose kaphatnak meg, azt hogy dolgozzák fel?


2014. dec. 7. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"De itt azokra gondoltam akikre a nők 99 %-a beindul szexuálisan a kinézete miatt."


Olyan férfi nem létezik, ezt biztosra merem állítani. :)

2014. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
az okos nőknek nem kell vigasztalniuk magukat..
2014. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Jó, de mondjuk mint az Invictus reklámból a csávó...


[link]


Persze, tudom, mindjárt jön hogy bottal se piszkálnák, meg nem tetszik...

2014. dec. 7. 16:19
 14/19 anonim ***** válasza:

Mert tényleg nem tetszik ez a típus, sorry. Nálam a nagydarab, kissé macis pasik, vagy a kis pocak a szexi.


Egyébként egy okos, kevésbé szép nőt nem kell félteni mondjuk egy buta szépséggel szemben (tudom, nem csak ez a két kategória van).

Egy okos nő, ha nem kifejezetten bűnronda, tudja, hogy emelje ki az előnyösebb külső adottságait és tegye vonzóvá magát, emellett elég rafinált ahhoz, hogy tudja, hogyan bánjon a férfiakkal.

2014. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#13


Nem indít be szexuálisan így pusztán a kinézetével, hiába könyvelted el már így előre, hogy ez tuti kamu. :D Az arca nem rossz, bár nem a legjóképűbb srác akit láttam életemben, és a borosta sokat dob rajta. Testre viszont nem az ideálom, ráadásul eleve akin nincs semmi szőr, annak onnantól kezdve lehet akármilyen teste, nem fog beindítani. Ez inkább valami játékbabára hasonlít, nem egy igazi férfira.

2014. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Egy okos nő, ha nem kifejezetten bűnronda, tudja, hogy emelje ki az előnyösebb külső adottságait és tegye vonzóvá magát, "


sztem nagyon sokan nem tudják, az okoskodó típusok közt sokan kitalálják h természetesek akarnak lenni és ők lenézik "sminkelt cicababákat", ezért nem sminkelnek, és idejétmúlt, vagy nem nőies ruhákban járnak


azt hiszik h majd így azokat a pasikat találják meg aki az eszükért szereti őket de mivel egy pasi se akar igénytelen nőt ezért hoppon maradnak.

2014. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16-os, a kérdésben az okos nőkről van szó, nem az okoskodókról. Az okoskodók már megint más téma.

Egy okos nő nem ápolatlan és a természetesség sem szabad egyenlő legyen az igénytelenséggel.

2014. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Talán azzal ,hogy okossak ezért sztudják ,hogy hogyan varázsolják magukat széppé. Nő vagy: praktika stb.
2014. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem mázlim volt, hogy nem a médiaideál 10/10-es pasasok jönnek be... jó rájuk nézni, objektíven szépek, de nem mozgatnak meg bennem semmit. Aki meg nekem bejött, az kb. a saját kategóriám.


Előtte, ha bele voltam zúgva vkibe, aki belém nem, azt mondtam magamnak, hogy attól nem lesz jobb a helyzet, ha sajnáltatom magam és szenvedek vagy a srácot piszkálom, mert az ízléséről nem tehet ő sem.

2016. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!