Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne olyan mint elötte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne olyan mint elötte?

Figyelt kérdés
Lassan két éve,szinte első látásra szerelem volt. Nem egy városban élünk,plusz ez idő alatt sokat dolgozott külföldön keveset voltunk együtt. Rosszul éltem meg a távolságot, de többet jelentett hogy csak úgy feladjam, bár sok gondot okozott közöttünk kitartottam, az együtt töltött idő kárpótolt. Bizalmat szavaztam, igéreteket kaptam. Másfél hónapja elémkerült egy levelezés még februárban az exxel, s bár a végén ő utasította el miattam, de a bizalomnak annyi lett. Szerinte semmi rosszat nem tett, nem csalt meg. Csak szóban... Szinte rögtön ki kellett mennie dolgozni így azóta csak neten beszélünk. S már jórészt inkább csak vitatkozunk. Szeretjük egymást az nem változott, de ugrunk bármit is mond a másik, feszültek, idegesek vagyunk. Én úgy érzem elvesztettem valamit, ő nem érzi hogy tehetne róla, bár meg se említjük a történteket. Mint egy érzelmi hullámvasút... tudom már nem lesz ugyanaz sosem, a folytonos viták miatt mára már nem is beszélünk inkább. Szeretném ha nem halna meg, de nem tudom a megoldást
2014. dec. 7. 21:28
 1/1 A harmadik szem ***** válasza:
Ezt pontosan így mondd el neki. Ha látja rajtad, hogy ennyire érdekel a kapcsolatotok, ő is másképp fog hozzáállni. Ha pedig ő utasította el miattad, akkor nem kell aggódnod. De mindenképpen beszéljétek meg, ne vitázzatok.
2014. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!